Uwolnij siłę, którą kryje dotyk.

W Centrum Sztuki Masażu nauczysz się nowoczesnych technik masażu oraz zyskasz wiedzę, dotyczącą znanych i mniej popularnych, prestiżowych rodzajów masażu. Podczas naszych kursów pokazujemy, że masaż jest formą wspaniałej sztuki, która przenosi ciało i umysł w przestrzeń relaksu. To szczególne podejście sprawia, że nasza szkoła masażu skupia wokół siebie utalentowanych i żądnych wiedzy masażystów, którzy pragną się rozwijać i doskonalić.

Kto wykłada w Centrum Sztuki Masażu?

To profesjonalni masażyści, którzy od lat doskonalą swoje umiejętności oraz poszerzają wiedzę w Polsce i za granicą. Przy tym są to prawdziwi pasjonaci, którzy doceniają potencjał, który kryje w sobie masaż i potrafią go wykorzystać. Nasze kursy prowadzimy według sprawdzonych metod. Opracowane przez lata innowacyjne programy szkoleniowe ułatwiają uczniom wejście na najwyższy poziom umiejętności i wiedzy. Nasze kursy masażu to również oddanie, przyjaźń i doradztwo, którymi dzielimy się z Wami. Bardzo doceniamy to, że dobrze oceniacie naszą pracę, a najlepszą nagrodą dla nas są setki zadowolonych absolwentów, cieszących się prestiżem w wielu ośrodkach SPA oraz gabinetach masażu w Polsce i za granicą oraz tych, którzy z sukcesem otworzyli własne gabinety.

Nasza oferta

Nasza szkoła masażu organizuje kursy masażu, podczas których skupiamy się na teorii i praktyce. Prowadzimy je w kameralnych grupach. Szkolenia w Centrum Sztuki Masażu to nie tylko nauka technik, wpływających na komfort klientów, ale również położenie nacisku na efektywność i zdrowie masażysty. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że oprócz dawania szczęścia i radości naszym klientom, my terapeuci, musimy również podczas zabiegu dbać o własne zdrowie. Dlatego stworzyliśmy specjalny model szkoleniowy, ukazujący maksymalne efekty masażu przy jednoczesnej ogromnej ergonomii dla ciała masażysty. Propagujemy przy tym wyższy poziom sztuki dotyku, który opracowaliśmy we współpracy z niewidomymi masażystami i nazwaliśmy koncepcją „Masażu Trzech Zmysłów”.

Szkolenia indywidualne

Szkolenia grupowe

Planujesz otworzyć własny gabinet? Oto szkoła masażu dla Ciebie

Podczas lat szkoleń wykształciliśmy setki osób, które z powodzeniem prowadzą własne gabinety. Sami również zajmujemy się profesjonalnie masażem. Nasze doświadczenie to ogromny potencjał, którym pragniemy się z Tobą podzielić. Dzięki doradztwu Beauty & spa nie będziesz tracić sił i energii na poszukiwania. Pomożemy Ci przygotować biznesplan, który ułatwi otwarcie wymarzonego, profesjonalnego gabinetu. Podpowiemy też co zrobić, by prowadzić biznes w sposób efektywny, tak by w możliwie najkrótszym czasie przynosił oczekiwane zyski. Doradzimy, jak zoptymalizować koszty.

Co daje kurs masażu?

Dobrze wykonany masaż potrafi zmienić życie. Pokona bóle kręgosłupa, bóle głowy, zregeneruje siły, pomoże wrócić do formy, a nawet… uleczy bezsenność i usunie cellulit. Nic dziwnego, że usługi profesjonalnych masażystów cieszą się coraz większą popularnością. Inwestycja w masaż to inwestycja we własne zdrowie. Dobrze wykonany masaż to korzyść dla klienta… i dla samego masażysty. Masaż to praca, którą daje satysfakcję. Przeprowadzenie zabiegu oprócz oczywistej znajomości ciała ludzkiego i mocy dotyku, wymaga siły. Dla wielu jest przez to meczące. Ten wysiłek można zminimalizować. Jak? Uczymy tego w Centrum Sztuki Masażu. Zabieg wykonany przy użyciu przemyślanych, ergonomicznych ruchów, pozwala zaoszczędzić mnóstwo energii, którą można poświecić kolejnym klientom. Przy tym dobre praktyki wpływają również pozytywnie na zadowolenie klientów.

Dla kogo są nasze kursy masażu?

Dla terapeutów

którzy chcą rozwijać wiedzę oraz umiejętności przy wsparciu doświadczonych profesjonalistów.

Dla masażystów

którzy chcą otworzyć własny gabinet i poczuć niezależność oraz swobodę finansową.

Dla ośrodków SPA

które chcą wynieść umiejętności oraz wiedzę swoich pracowników na wyższy poziom, by zyskać nowych, zadowolonych klientów.

Dla szkół

chcących jak najlepiej przygotować swoich uczniów do wejścia na rynek pracy.

Dla wszystkich

którzy doceniają potencjał dotyku, który drzemie w nas od początków stworzenia człowieka.

Wieloletnie doświadczenie z pracą z niewidomymi masażystami spowodowało, że patrzymy na masaż zupełnie inaczej i jeszcze mocniej skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. Jesteśmy po to, żeby wnieść Twoją wiedzę i umiejętności na nowy, lepszy poziom. Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. W Centrum Sztuki Masażu uczysz się od najlepszych.

Zapoznaj się z pełną ofertą
i terminami