O NASMimo, że współcześnie wiemy bardzo wiele na temat masażu, jednak ta niesamowita praca z ciałem stale się rozwija. Fascynacja oraz pasja wieloma metodami masażu przyczyniła się do powstania Centrum Doskonalenia Masażu. Przez szereg lat gromadziliśmy specjalistyczną wiedzę i doskonaliliśmy własne umiejętności związane z szeroko rozumianą sztuką masażu. Tworząc Centrum, chcieliśmy podzielić się tym potencjałem ze wszystkimi, którzy pragną zgłębić tajniki różnorodnych form pracy z ciałem.

Nasze zaangażowanie i umiejętności sprawiły, że przez kilka lat funkcjonowania na rynku zyskaliśmy uznanie licznych kursantów i znakomitą renomę. W trosce o najwyższy poziom organizowanych przez nas szkoleń nieustannie dbamy o to, aby zatrudniać sprawdzoną kadrę instruktorską – profesjonalnych masażystów, którzy zdobywają oraz doskonalą swoje umiejętności w kraju jak i za granicą. Wśród nich znaleźli także uznani autorzy branżowych publikacji poświęconych różnym metodom masażu. Jesteśmy dumni, że niezwykle istotne dla całego środowiska masażystów książki wyszły właśnie spod pióra naszych pracowników.

Bartłomiej Leszczyński
Jest renomowanym specjalistą oraz pasjonatem zgłębiania sekretów określonych metod masażu. Swoje umiejętności zdobywał w uznanej Krakowskiej Szkole Masażu, gdzie uzyskał tytuł dyplomowanego masażysty, a także w trakcie wielu szkoleń w Polsce i za granicą, m.in. w London School of Massage. Bartłomiej jest twórcą i jednym z najważniejszych filarów Centrum Doskonalenia Masażu (www.szkolamasazu.com), a także branżowego przedsiębiorstwa usługowego (www.swiat-masazu.pl), gdzie swoją wiedzą i umiejętnościami nie tylko dzieli się z kursantami, ale także może zaoferować je swoim klientom. Jako instruktor w swojej pracy kursantom przekazuje jak najwięcej wiedzy, umiejętności oraz zaszczepia ziarno fascynacji masażem, kierując się zasadą: jeśli praca stanie się Twoją pasją i tym co sprawia Ci ogromną przyjemność nigdy nie będziesz musiał pracować.
Bartłomiej jest także uznanym autorem branżowych książek pt. „Masaż kamieniami” – pierwszej polskiej publikacji poświęconej tajnikom masażu zimnymi i gorącymi kamieniami – oraz „La Bamboo Therapy – masaż bambusami” – pierwszego dzieła na świecie o tematyce masażu bambusami i miotełkami bambusowymi.

Łukasz Olszewski
Jest dyplomowanym, doświadczonym masażystą. To absolwent dwóch szkół, w tym szkoły masażu leczniczego w Krakowie, gdzie kształcił się pod kierunkiem Adama Zborowskiego – cieszącego się dużym uznaniem autora książek poświęconych masażowi leczniczemu. Dotychczas pracował z pacjentami w placówkach publicznej opieki medycznej, z klientami indywidualnymi oraz sportowcami. Nieustannie doskonali swoje umiejętności na wielu kursach i warsztatach różnorodnych technik masażu. W pracy Łukasza doceniamy przede wszystkim zawodową rzetelność i serce, które wkłada w wykonywane masaże. Będąc osobą z dysfunkcją wzroku, Łukasz bazuje na wyjątkowo wyczulonym zmyśle dotyku, co jest jego atutem w pracy zawodowej. Do jego głównych obszarów zainteresowania, w których się specjalizuje, należą zabiegi rozluźniające mięśniowo-powięziowe, w tym masaż tkanek MPPS oraz tkanek głębokich.
Łukasz jest również jednym z pierwszych w Polsce propagatorów i instruktorów masażu geriatrycznego, mającego przynieść ulgę osobom starszym, w których rehabilitacji dotyk odgrywa szczególną rolę. Autor poczytnej publikacji: " Masaż Osób Starszych". Na co dzień z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z kursantami w Ośrodku Doskonalenia Masażu.

Iwona Sulowska
Absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dyplomowana masażystka. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich na macierzystej uczelni. Nieustannie podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje, będąc uczestniczką wielu kursów, warsztatów oraz szkoleń z zakresu fizjoterapii i masażu. Jest fizjoterapeutą kadry narodowej w unihokeju seniorów i juniorów. Ponadto pracuje ze sportowcami trenującymi gimnastykę, sztuki walki oraz bieganie.
Współpracuje z wieloma firmami oraz korporacjami, oferując masaż work-site dla ich pracowników.
Od wielu lat trenuje oraz aktywnie uczestniczy w licznych biegach długodystansowych z bardzo dobrymi wynikami.
Zdobywczyni tytułu Mistrzyni Polski Fizjoterapeutów w Półmaratonie.
Praca z pacjentem oraz bieganie jest dla niej prawdziwą pasją, którą chętnie dzieli się z każdym kursantem.

Przemysław Buczek
Jest terapeutą manualnym i dyplomowanym masażystą, odznaczającym się wyjątkowym zaangażowaniem i energią, które przekazuje kursantom. Z doskonałymi wynikami ukończył Krakowską Szkołę Masażu. Praca to jego pasja, dlatego nieustannie poszerza swoje kompetencje zawodowe na licznych branżowych kursach i szkoleniach – m.in. pobierał nauki u Leona Chaitowa, uznanego na świecie terapeuty. Przemysław Buczek na co dzień z powodzeniem prowadzi własny gabinet masażu i terapii, w którym zdobywa kolejne doświadczenia. Z przyjemnością potem dzieli się nimi z kursantami.

Joanna Dubienko
Jest dyplomowaną masażystką i instruktorką fitnessu. Z doskonałymi wynikami ukończyła renomowaną Krakowską Szkołę Masażu i nieustannie podnosi swoje kompetencje zawodowe na różnego rodzaju szkoleniach. Obok pracy z ciałem pasją Joanny Dubienko jest sport – może poszczycić się tytułem wicemistrzyni Polski w Akademickich Mistrzostwach Aerobiku Sportowego. Jest bardzo energiczną osobą, która potrafi nawiązać doskonały kontakt z kursantami, przekazując im niezbędną wiedzę i umiejętności, a także zarażając zapałem do pracy.