PROMOCJE!

1. POLECANIE JEST KORZYSTNE!

Każda osoba, która poleci nasze szkolenia i zaprosi na nasz kurs drugą osobę otrzymuje 15%* zniżki na kolejny kurs w naszym ośrodku.

Kursant, który odbędzie szkolenie z polecenia otrzymuje 5% zniżki.

    *aby otrzymać rabat druga osoba powinna być naszym absolwentem

2. POSZERZAJ SWOJE HORYZONTY TANIEJ!

Każdy nasz absolwent otrzymuje 10% rabatu na kolejne szkolenie.
Przy kursach wybieranych nie w pakiecie, ale w rozciągłości czasowej absolwent otrzymuje 20% rabatu na piąty kurs w naszym ośrodku.


3. W PAKIECIE TANIEJ!

Wybierając kilka metod z naszej bogatej oferty w charakterze pakietu, stworzymy dla każdej kombinacji atrakcyjną indywidualną niższą cenę.


4. KURS ZA DARMO!

Każda osoba, która zbierze grupę minimum 8 osób na wybrany przez siebie kurs odbywa go całkiem ZA DARMO.


5. W GRUPIE RAŹNIEJ!

Jesteście grupą przyjaciół/znajomych z pracy czy ze szkoły itp.? Chcecie ulepszać wasze umiejętności? Przyjdźcie do nas razem a otrzymacie korzystny rabat.
Każdy z grupy otrzymuje rabat.
2 – 3 osobowa grupa - 5%
4 – 6 osobowa grupa – 10%
7 – 9 osobowa grupa – 15%
10 – 15 osobowa grupa – 20%
Więcej niż 15 osób – 25%


6. W SZKOLNYCH MURACH

Dla szkół, które chcą zorganizować u siebie szkolenie korzystając z naszej bogatej oferty, mamy specjalne rabaty. Atrakcyjna oferta przedstawiana po kontakcie telefoniczny lub mailowym.


7. U SIEBIE

Jeśli Ty i Twój znajomy, bądź kilku znajomych, macie daleko do Krakowa czy Wrocławia a dysponujecie miejscem gdzie mogłoby się odbyć szkolenie i jesteście zainteresowani co najmniej 2 szkoleniami z naszego repertuaru wtedy nasz instruktor przyjedzie do Waszego miejsca zamieszkania.


8. ZADBAJ O PRACOWNIKA

Prowadzisz gabinet masażu, SPA czy hotel z zapleczem SPA? Chcesz być coraz lepszy wśród konkurencji i zostawić ją w tyle? Zadbaj aby Twoi pracownicy zdobyli wysokie umiejętności – skontaktuj się z nami a po przedstawieniu ilości osób i kursów zaproponujemy Ci atrakcyjną ofertę.