kursy masażu w Krakowie

Kursy masażu - KrakówZapraszamy na nasze indywidualne kursy masażu w Krakowie. Nasze szkolenia prowadzimy w innych większych miastach na terenie całego kraju. Dbamy o to, aby w każdym z nich odbywały się one cyklicznie, a ich tematyka była zróżnicowana w taki sposób, aby najlepiej odpowiadała potrzebom naszych klientów. Na kursy możesz zapisać się, dzwoniąc do naszej firmy lub korzystając z formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce „Szkolenia grupowe”. Oto miasta, w których możesz uczęszczać na nasze kursy masażu: Kraków, Wrocław, Warszawa, Katowice, Białystok.

Nasi instruktorzy mogą dojechać także do Twojej miejscowości. Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem kursu w miejscu zamieszkania, zapraszamy do kontaktu – wspólnie ustalimy dogodny termin i miejsce szkolenia.

indywidualne kursy masażu w Krakowie

Indywidualne kursy masażu – Kraków i WrocławJesteś zainteresowany samodzielną nauką z instruktorem? Szkoleniem dostosowanym do swoich wymagań i potrzeb zawodowych? Zdecyduj się na indywidualny kurs masażu. Kraków i Wrocław to miasta, w których możemy zaproponować Ci właśnie taką ofertę. Szkolenia indywidualne to doskonała okazja do podniesienia kwalifikacji i zdobycia fachowej wiedzy. To propozycja dla tych, którzy chcą z kursu wynieść jak najwięcej i dostosować jego tematykę do swoich indywidualnych oczekiwań. Indywidualny kursy masażu w Krakowie to aż 90% zajęć praktycznych!


Szkolenie z masaży relaksacyjnych w sercu MałopolskiJesteś zainteresowany odbyciem kursów masażu? Kraków to miasto, w którym nasze szkolenia odbywają się bardzo często. Dlatego jeśli pochodzisz ze stolicy Małopolski - Krakowa, zdobycie nowych umiejętności jest jeszcze łatwiejsze. Nasza oferta kursów masażu w Krakowie jest bardzo zróżnicowana. Są to szkolenia I i II stopnia z masaży relaksacyjnych, orientalnych oraz leczniczych, wykorzystywanych w medycynie i fizjoterapii. Jesteś zainteresowany odbyciem kursu masażu w Krakowie? Kliknij w poniższy banner i sprawdź najbliższe terminy i tematykę szkoleń.

Aby dowiedzieć się więcej o wybranych, prowadzonych przez nas kursach masażu - wybierz odpowiedni kurs z menu po lewej stronie naszej witryny. Jeśli interesuję Cię konretny kurs masażu w Krakowie - kliknij w poniższy banner, przejdziesz bezpośrednio do terminarza - tam wybierz najbardziej odpowiadający Tobie kurs masażu.


Zapraszamy na szkolenia indwywidualne z każdej metody repertuaru ODM w Krakowie

Harmonogram kursów masażu w Krakowie