Kurs masażu gorącymi kamieniami

Kurs masażu gorącymi kamieniami
W świecie masażu istnieje stereotyp, że masaż gorącymi kamieniami to masaż typowo relaksacyjny. Natomiast każdy terapeuta, który ma zamiar wykorzystywać kamienie w swojej pracy musi mieć świadomość, że siły mechaniczne oraz termiczne, które posiadają kamienie, mają ogromny potencjał leczniczy, o czym świadczy również szereg badań klinicznych, mówiących o zastosowaniu gorących kamieni podczas różnych jednostek chorobowych.

Terapia oraz masaż związany z użyciem gorących kamieni jest starożytną nieprzemijającą formą harmonijnej pracy terapeutycznej. Techniki wykorzystujące gorące kamienie powstawały i rozwijały się na przestrzeni wieków w różnych zakątkach świata, wśród różnych kultur, całkowicie ze sobą niezwiązanych. Ludzie od zamierzchłych czasów przypisywali kamieniom moce energetyczne, co nie jest kwestią przypadku, ponieważ tak samo jak biegun ziemski, tak i kamienie posiadają właściwości geomagnetyczne, a według litoterapeutów wiele minerałów odpowiada za daną cechę lub chorobę. Podczas kursu masażu gorącymi kamieniami każda osoba otrzyma dużą dawkę wiedzy praktycznej oraz teoretycznej, która pomoże w wykonaniu profesjonalnego masażu. Instruktorem, który prowadzi kurs masażu gorącymi kamieniami jest Pan Bartłomiej Leszczyński autor pierwszej w Polsce książki w pełni poświęconej masażowi kamieniami pt „ Masaż Kamieniami”

Niektórymi poruszonymi tematami są:
Historia masowania kamieniami
Rodzaje i właściwości kamieni wykorzystywanych przez masażystę
Znaczenie energii termicznej
Omówienie wskazań oraz przeciwwskazań
Konserwacja oraz higiena kamieni użytych do masowania

Bogata metodyka masażu kamieniami

Nauka ma rozbudowaną formę, która pozwoli na dokładne nauczenie się oraz zapamiętanie wszystkich technik.
Cena kurs : 500zł (brutto)
W cenę przeszkolenia wpisana jest książka: " Masaż Kamieniami" oraz ciepły obiad :)
Kurs prowadzony jest także w trybie indywidualnym

Po zajęciach każdy kursant:
●Zdobywa umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
●Może otworzyć własną praktykę (działalność gospodarcza)
●Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach
●Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

Po zakończeniu zajęć absolwenci otrzymają następujące dokumenty:
Zaświadczenie ukończenia szkolenia - wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

DYPLOM TERAPEUTY MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM

CERTYFIKAT

Zapisz się na kurs masażu gorącymi kamieniami

* - oznacza pola wymagane.