Kurs masażu klasycznego

kurs masażu klasycznego Masaż klasyczny to podstawowa – najczęściej stosowana metoda masażu w fizjoterapii, sporcie (w ramach odnowy biologicznej), kosmetyce i SPA. Może być wykonywany – w zależności od potrzeb –zarówno w celu profilaktycznym jak i leczniczym (głównie w zapobieganiu i terapii schorzeń układów narządu ruchu). Metoda ta uwzględniona jest w podstawie programowej dla szkół policealnych i techników – zawód: Technik masażysta, jak również szkół wyższych – kierunek: Fizjoterapia. Jest także uwzględniony w programie specjalizacji w zakresie fizjoterapii dla osób posiadających specjalizację w rehabilitacji ruchowej.

Kurs masażu klasycznego polecany jest szczególnie osobom początkującym, stawiającym „pierwsze kroki” w masażu - nie mającym doświadczenia w wykonywaniu tego typu zabiegów, planującym podjęcie pracy w krajowych lub zagranicznych placówkach służby zdrowia, ośrodkach dla osób niepełnosprawnych itp. Na szkoleniu każdy uczestnik poznaje dokładne opracowanie ( grzbietu, okolicy karku, stóp, łydek, ud, pośladków, dłoni, przedramion, ramion, powłok brzusznych, twarzy).

PROGRAM SZKOLENIA:

Historia masażu klasycznego
Omówienie wpływu masażu na poszczególne układy
Omówienie wszystkich technik występujących w masażu klasycznym
Omówienie wskazań i przeciwskazań
Praktyczna nauka masażu

Czas trwania szkolenia masażu klasycznego to 9 spotkań po 5 godzin .
Kurs masażu klasycznego organizowane są w systemie dziennym, wieczorowym oraz weekendowym ( szczegóły w terminarzu).
dziennym ( 9:00 - 14:00 )
wieczorowym (16:00 - 21:00 )
lub czas trwania w systemie weekendowym 5 spotkań ( 9:30 - 19:30)

Cena: 650zł
Zniżka dla studentów 590zł

KAŻDY KURSANT OTRZYMUJE 10% ZNIŻKI NA KOLEJNE SZKOLENIA

Każda osoba po szkoleniu otrzymuje zastaw profesjonalnych materiałów dydatycznych w postaci skryptów oraz filmów instruktażowych.

PODCZAS KURSU MASAŻU KLASYCZNEGO PROWADZIMY DORADZTWO ZAWODOWE W CENIE SZKOLENIA

MOŻLIWOŚCI PO KURSIE

Po szkoleniu każdy absolwent:
●Zdobywa większe umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
●Może otworzyć własną praktykę ( działalność gospodarcza)
●Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach
●Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

PO ZAKOŃCZENIU KAŻDEG KURSU ABSOLWENCI OTRZYMAJĄ NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:

Zaświadczenie ukończenia kursu - wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).
DYPLOM TERAPEUTY W JĘZYKU ANGIELSKIM
CERTYFIKAT