CDM w Social Media: 

Pakiety Kursów

Pakiet kursów kosmetycznych

 

Certyfikowany kurs masaży i terapii kosmetycznych: Masaż Anti – Aging Twarzy ( Manualny i Kontrastowy), Drenaż Limfatyczny Twarzy wykorzystywany w medycynie estetycznej, Antycellulitowy Masaż Bańką Chińską, Taping Kosmetyczny, Fitness Face

Zapraszamy na niezapomniane szkolenie do cudownego Krakowa. Jeśli chcesz uzyskać kwalifikacje masażysty poparte profesjonalną wiedzą zapraszamy do naszego Centrum Doskonalenia Masażu.

Połącz niesamowite szkolenie z możliwością poznania najczęściej odwiedzanego przez turystów z całego świata miast w Polsce. Nie musisz się martwić o znalezienie komfortowego noclegu blisko miejsca szkoleń, ponieważ cena kursu wpisane są noclegi, znajdujące się nieopodal Starego Rynku słynącego z magicznej aury oraz czarujących knajpek gdzie po ciężkim dniu szkolenia można się zrelaksować.

Szkolenia odbywają się w przepięknym Parku , położonym w centrum Krakowa nieopodal krakowskich błoń, które pozwoli w ciszy skupić się nad wiedzą przekazywaną podczas kursu.

Miejsce szkolenia:

Centrum Doskonalenia Masażu
Park Jordana Al 3 Maja 11a 30- 062 Kraków
Nasze Centrum położone jest w przepięknym parku w samym centrum Krakowa

Koszt szkolenia:

Cena za 4 dniowe szkolenie wynosi 1850 zł ( brutto)
W koszta szkolenia wchodzi:
– zakwatereowanie ( 3 noclegi w trakcie szkolenia oraz w razie potrzeby 1 na dzień przed szkoleniem) w pokojach 3 – 4 osobowych
– ciepły obiad w każdy dniu kursu

Program szkolenia:

– Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 9:00 do 19:00 ( jeżeli zachodzi taka potrzeba instruktorzy zostają do czasu dokładnego poznania każdej techniki)
– W trakcie każdego dnia planowana jest krótka przerwa na kawę lub herbatę oraz na ciepły obiad

Gabinety masażu naszych absolwentów oraz gabinety, salony i ośrodki SPA korzystające z naszych szkoleń Zobacz

Dokumenty po ukończeniu kursu:

– Zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem kursu
Centrum Doskonalenia Masażu wydaje zaświadczenia na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.stycznia 2012r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych ( Dz.U. poz.186).
– Dyplom (w języku angielskim)
– Certyfikat

Przed wcześnejszą informacją istnieje możliwość wystawienie Zaświadczenia wg wzoru MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem kursu w języku angielskim lub niemieckim

Organizator:

Centrum Doskonalenia Masażu
www.szkolamasazu.com
email: cdm.kursymasazu@gmail.com
tel: 501 027 884

Informacje do zgłoszenie się na kurs ( drogą mailową): 

1. Imię i nazwisko
2. Nazwę oraz termin kursu
3. Miasto w którym odbywa się kurs
4. Dokonanie przelewu zaliczki w wysokości 100 zł na konto firmy:
Centrum Doskonalenia Masażu
ALIOR BANK SA 60 2490 0005 0000 4000 8739 8968 ( ze względu, że w kwocie zaliczki poniesione są koszta organizacyjne, zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji)