Kursy masażu Wrocław

10 - 11 GRUDZIEŃ 2016r

CERTYFIKOWANY KURS MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI + MASAŻU KOSMETYCZNEGO TWARZY KAMIENIAMI MARMUROWYMI

Koszt : 500 zł
W cenę wliczona jest książka: " Masaż Kamieniami" oraz ciepły obiad :)
Kontakt:
Tel: 501 027 884
e-mail: cdm.kursymasazu@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona

Szczegóły kursu

Niektórymi poruszonymi tematami są:
Historia masowania kamieniami
Rodzaje i właściwości kamieni wykorzystywanych przez masażystę
Znaczenie energii termicznej
Omówienie wskazań oraz przeciwwskazań
Konserwacja oraz higiena kamieni użytych do masowania

Po zajęciach każdy kursant:
●Zdobywa umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
●Może otworzyć własną praktykę (działalność gospodarcza)
●Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach
●Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

Po zakończeniu zajęć absolwenci otrzymają następujące dokumenty:
Zaświadczenie ukończenia szkolenia
DYPLOM TERAPEUTY MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM

CERTYFIKAT


Kursy masażu Wrocław Zapraszamy serdecznie na profesjonalne szkolenia z zakresu masażu organizowane przez nasz ośrodek we Wrocławiu. Szkolenia organizowane przez nasz ośrodek pozwolą Państwu nabrać odpowiednich umiejętności związanych z profesjonalnym masażem. W naszym ośrodku doskonalenia masażu znajdą Państwo szeroki wachlarz szkoleń oraz kursów masażu w zależności od Państwa zapotrzebowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Kursy masażu Wrocław - Wybierz najlepszą szkołę masażu i podejmij szkolenie w naszym ośrodku już dziś! W naszym ośrodku doskonalenia masażu mogą Państwo odbyć kursy i szkolenia dotyczące nie tylko masażu klasycznego ale również innych specjalistycznych form masażu takich jak kurs masażu gorącymi kamieniami czy też kurs masażu bańką chińską.

Nasza kadra dydaktyczna to zespół doświadczonych masażystów, którzy z przyjemnością przekażą Państwu swoją wiedzę oraz poprowadzą zajęcia praktyczne. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszego ośrodka lub szkoleń, które organizujemy to zapraszamy do kontaktu. Najczęstszą używaną formą masażu jest masaż klasyczny, który znajduje szerokie zastosowanie nie tylko w sporcie oraz fizjoterapii ale również w kosmetyce. Masaż to doskonała forma wspomagania odnowy biologicznej człowieka. Masaż jest również jedną z lepszych form zapobiegania oraz terapii schorzeń układów narządów ruchu. Masaż klasyczny to podstawa, która zostaje uwzględniona w programie nauczania techników masażystów w szkołach policealnych oraz technikach a także jako program specjalizacji I stopnia na studiach fizjoterapeutycznych. Kurs masażu klasycznego jest najczęściej wybierany przez osoby zaczynające swoją przygodę z masażem, które chcą podjąć pracę w różnego rodzaju ośrodkach służby zdrowia w Polsce i za granicą.

Szkolenia masażuszkolenia masażuJedną z metod masażu, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem jest masaż tajski. Jest to forma masażu, która oprócz uelastyczniania całego ciała poprawia również zakres ruchomości stawów, ścięgien i mięśni. Nasz ośrodek prowadzi szkolenia z zakresu masażu tajskiego oraz prowadzi inne liczne kursy masażu. Wrocław to miasto, w którym odbywają się nasze kursy i szkolenia dla początkujących masażystów oraz dla profesjonalistów, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje w profesjonalnej placówce szkoleniowej. Zajęcia odbywają się w formie zajęć praktycznych oraz równie ważnych teoretycznych. Nasz ośrodek to bogata oferta wielu rodzajów kursów w zakresie masażu.

W naszej ofercie znajdą również Państwo kurs masażu odchudzającego, który również cieszy się niezwykłą popularnością wśród. Podczas takiego szkolenia kursant zdobywa wiedzę oraz poprzez zajęcia praktyczne uczy się masażu, który służy nie tylko w celu wyszczuplającym ale również modeluje sylwetkę. Kurs masażu odchudzającego dotyczy takich części ciała jak brzuch, uda, pośladki oraz plecy. Nasz ośrodek doskonalenia masażu oferuje zajęcia grupowe oraz indywidualne , które organizowane są w systemie ciągłym. Serdecznie zapraszamy!