Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Zapraszamy wszystkich na niezapomniane szkolenie do Centrum Sztuki Masażu.

Spośród szerokiej oferty naszych szkoleń, możesz wybrać profesjonalne kursy masażu kosmetycznego.

Podczas szkoleń z masaży orientalnych poznasz ich ciekawą nowoczesnych metod masażu stosowane w medycynie estetycznej.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, setki godzin pracy w gabinetach, tomy przeczytanych artykułów oraz książek a przede wszystkich pasja i chęć rozwoju tej niesamowitej dziedziny jaką jest masaż sprawia, że chcemy tą wiedzą się dzielić, dlatego:

Jeśli Twoim marzeniem jest zdobycie wysokich umiejętności, szerokiej wiedzy oraz kwalifikacji wykonywania masażu pomocnych do założenie własnego gabinetu, dostanie się do najlepszych ośrodków SPA czy nauka na potrzeby rodziny i przyjaciół  to zapraszamy☺ 

Szanując Twój czas przygotowaliśmy specjalny pakiet, który łączy w sobie metody masaży orientalnych przy wykorzystaniu naturalnych akcesoriów pochodzących z natury.

Instruktorem jest Bartek Leszczyński , autor książek : „ Masaż Kamieniami” , „ Masaż Stemplami Ziołowymi Sugandhit Sukh – Pachnące Szczęście „ oraz „ Masaż Bambusami oraz Miotłami Bambusowymi LaBambo Therapy”

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
 

Gabinety masażu naszych absolwentów oraz gabinety, salony i ośrodki SPA korzystające z naszych szkoleń Zobacz

Dokumenty po ukończeniu kursu:

– Zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem kursu

Centrum Doskonalenia Masażu wydaje zaświadczenia na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.sierpnia 2017r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych ( Dz.U. poz.186).

– Dyplom (w języku angielskim)

– Certyfikat

Organizator:

Centrum Sztuki  Masażu

www.szkolamasazu.com

email: cdm.kursymasazu@gmail.com

tel: 501 027 884

Informacje do zgłoszenie się na kurs ( drogą mailową lub telefoniczną ): 

1. Imię i nazwisko

2. Nazwę oraz termin kursu

3. Miasto w którym odbywa się kurs