Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Dyplom „Terapeuta Spa & Wellness”

Dyplom „Terapeuta Spa & Wellness”

URS AKREDYTOWANY PRZEZ WORLD MASSAGE FEDERATION. DYPLOM W JĘZYKU ANGIELSKIM THERAPEUTIC SPA & WELLNESS WORLD CLASS ACADEMY

Zyskaj prestiżowy dyplom : „ THERAPEUTIC SPA & WELLNESS WORLD CLASS ACADEMY

Podnieś rangę gabinetu i doskonal swoje umiejętności

Osoby tworzące Centrum Sztuki Masażu mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Nasza szkoła jest członkiem elitarnej światowej organizacji masażu „World Massage Federation” (WMF), gdzie mieliśmy nawet przyjemność prowadzić szkolenia, których słuchaczami byli masażyści z całego świata. Teraz wiedzą na najwyższym poziomie dzielimy się ze słuchaczami naszych kursów, a zdobyte przez nich umiejętności możemy potwierdzić prestiżowymi dyplomami.

Każdy absolwent Centrum Sztuki Masażu, który ukończy trzy moduły naszych szkoleń, otrzymuje specjalny dyplom „Therapeutic SPA & Wellness World Class Academy”, co znacznie podnosi prestiż i możliwości pracy w Polsce oraz za granicą. Co więcej, to także ważny krok, pomocny w założeniu gabinetu masażu na prestiżowym poziomie. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie na międzynarodowych drukach MEN.

Kliknij i oceń