Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Indywidualne kursy masażu

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE INDYWIDUALNE Z KAŻDEJ METODY MASAŻU ODM

 

Indywidualne kursy masażu

Aby sprostać potrzebom wszystkich osób przyjeżdżających z zagranicy, oraz osób zapracowanych, które nie posiadają zbyt wiele wolnego czasu przygotowaliśmy specjalną ofertę, która spełni oczekiwania wszystkich adeptów masażu.

Jak wiadomo aby zostać dobrym masażystą należy stale ćwiczyć oraz poszerzać swoje umiejętności, dlatego 90 % czasu naszego szkolenia to zajęcia czysto praktyczne na których każdy kursant poznaje dużą ilość technik ale również tajniki oraz bardzo istotne podpowiedzi praktyczne.

PODCZAS SZKOLEŃ PROWADZIMY KONSULTING SPA (JAK NAJŁATWIEJ ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ DZIAŁALNOSĆ GOSPODARCZĄ ABY PRZYNOSIŁA JAK NAJWIĘKSZE DOCHODY).

Stawiając na jakość a nie na ilość nigdy nie proponujemy więcej niż naukę 2 technik podczas jednego dnia szkoleniowego. Każda metoda jest nauczana do momentu aż kursant nie uzna, że poznał dobrze wszystkie techniki.

POSIADAMY GABINETY W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH W POLSCE, GDZIE MOŻNA ODBYĆ SZKOLENIE INDYWIDUALNE LUB GRUPOWE. PRZYJEDŻAMY RÓWNIEŻ DO MIEJSCA ZAMIESZKANIA.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE ODBYWAJĄ SIĘ W KRAKOWIE ORAZ WROCŁAWIU. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SZKOLENIA INDYWIDUALNEGO W KAŻDYM MIEŚCI W POLSCE PRZY ZAPROSZENIU NAS DO WŁASNEGO GABINETU LUB MIEJSCE GDZIE TAKIE SZKOLENIE MOŻNA BYŁOBY PRZEPROWADZIĆ”

KURSY INDYWIDUALNE DAJĄ MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA PAKIETÓW W PROMOCYJNYCH CENACH WEDŁUG POTRZEB KAŻDEJ OSOBY

Np. masaż klasyczny + masaż gorącymi kamieniami + masaż bańką chińską lub masaż tkanek głębokich + terapia mięśniowo powięziowych punktów spustowych

NASZE ATUTY TO:
1. DOWOLNOŚĆ W WYBORZE TERMINU
2. DOWOLNOŚĆ W WYBORZE METOD MASAŻU
3. LUŹNĄ SPRZYJAJĄCĄ NAUCE ATMOSFERĘ
4. PROFESJONALNE MATERIAŁY DYDAKTYCZNE
5. PROFESJONALNA KADRA
6. ZAPEWNIAMY MODELI DO MASAŻU
7. PROFESJONALNY CERTYFIKAT ORAZ ZAŚWIADCZENIE MEN W JĘZYKU ANGIELSKIM ORAZ NIEMIECKIM
8. NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Oferta oraz cena indywidualnych kursów masażu oraz pakietów komponowane są w sposób unikalny, dopasowując się do potrzeb każdego kursanta.

Zapraszamy do kontaktu:

TEL: 501 027 884
odm@szkolamasazu.com

Po zakończeniu każdego kursu absolwenci otrzymają następujące dokumenty:

1. Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).
2. Dyplom ukończenia kursu.
3. Certyfikat.

 

Przykładowe opinie o naszych kursach:

Bardzo polecam indywidualne kursy masażu!!! Kadra najlepsza, profesjonalne podejście,imponujący zasób wiedzy na temat masażu, podejście do kursanta z szacunkiem i wyrozumiałością oraz ogromna cierpliwością, organizowane szkolenia przebiegają w milej przyjacielskiej atmosferze, zero prowizorki, zawsze można liczyć na ich pomoc nawet po szkoleniu. Tam się zyskuje nie tylko instruktorów, ale i mentorów, i przyjaciół. Można by pisać wiele, ale po co? Najlepiej spróbować! Polecam! Polecam! Polecam! Oraz pozdrawia kadrę szkoląca 😀

Kasia

Szkolenie z Panem Bartłomiejem Leszczyńskim spełniło nasze wszystkie oczekiwania! Dużo ciekawostek, informacji oraz trików! Zajęcia były bardzo ciekawe i nic innego mi nie pozostaje jak tylko gorąco polecić! 
Pozdrawiamy 
Team Beauty Avenue Vienna!
Gosia
Bardzo gorąco polecam kursy w centrum doskonalenia masażu! Podczas kursów zyskałam niesamowita wiedzę i praktykę, która w połączeniu z wspaniałymi szkoleniowcami tworzy nieziemska atmosferę 🙂 na pewno wrócę w niedalekiej przyszłości:)

Martyna