Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Indywidualne kursy masażu

INDYWIDUALNE KURSY MASAŻU

Nie masz czasu, by przyjechać do Centrum Nauki Masażu? Nasi wykładowcy przyjadą do Ciebie!

Kursy masażu prowadzimy w naszej szkole w Krakowie. Wiemy, że wiele osób nie ma czasu na to, by do nas dotrzeć i uczyć się na miejscu. Z myślą o nich, w naszej ofercie znalazły się indywidualne kursy masażu, które przeprowadzamy na sesjach wyjazdowych. Możemy dojechać w każde miejsce na terenie Krakowa i w całej Polsce. Wystarczy, że wspólnie ustalimy dogodny termin i zakres szkolenia, a Ty udostępnisz nam gabinet lub inne miejsce, przystosowane do przeprowadzenia kursu masażu.

 

 

Zdjęcia szkolenie indywidualne

Stawiamy na praktyczne umiejętności. Uczymy, jak czerpać przyjemność z pracy

Nie organizujemy kursów on-line. Dlaczego? Nauka w Centrum Sztuki Masażu w 90% składa się z zajęć czysto praktycznych, które pozwalają zgłębić tajniki masażu. Dzięki nauce twarzą w twarz możemy nie tylko pokazać jak przeprowadzić masaż, ale również na bieżąco korygować ewentualne błędy oraz udzielać wskazówek, które pozwalają udoskonalić technikę. Naszym zadaniem jest przekazanie kursantem wiedzy, która zapewni wykonanie efektywnego masażu o wielu walorach dla osoby zgłaszającej się na masaż, który równocześnie nie będzie obciążający dla masażysty.

Co ważne, liczy się dla nas jakość. Dlatego podczas jednego szkolenia indywidualnego uczymy najwyżej dwóch technik masażu, którym chcemy poświecić maksimum uwagi. Każda metoda jest przepracowywana aż do momentu, gdy kursant uzna, że poznał dobrze jej wszystkie tajniki.

Indywidualny consulting spa

Planujesz założyć własny gabinet masażu? Jeśli tak, to szkolenie indywidualne to coś dla Ciebie. Podczas zajęć podpowiadamy jak założyć działalność, która będzie przynosiła możliwe najwyższe dochody. Pomożemy z formalnościami oraz podpowiemy, w jaki sposób pracować z klientami.

 

Dlaczego warto zdecydować się na kursy indywidualne?

Dojeżdżamy w wybrane miejsce w Polsce
Oferujemy dogodne terminy
Jesteśmy elastyczni – nauczymy Cię wybranych technik masażu
Zapewniamy przyjazną atmosferę, która sprzyja zdobywaniu wiedzy
Udostępniamy profesjonalne materiały dydaktyczne
Na szkolenia wysyłany doświadczonych wykładowców
Zapewniamy modele do masażu
Podobnie jak w przypadku klasycznych kurów, absolwenci szkoleń indywidualnych otrzymują certyfikat oraz zaświadczenie MEN w języku angielskim (opcjonalnie niemieckim).

Chcesz umówić się na indywidualny kurs masażu? Skontaktuj się z nami! Czekamy na telefon pod numerem 501 027 884 oraz na wiadomości e-mail pod adresem: odm@szkolamasazu.com. Oferta oraz cena indywidualnych kursów masażu zawsze są dopasowywane do potrzeb konkretnego kursanta.

Zdjęcie szkolenie indyw