Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs antycellulitowej terapii manualnej

KURS GŁĘBOKIEGO MASAŻU BAŃKĄ CHIŃSKĄ Z ELEMENTAMI TERAPII MANUALNEJ BRZUCHA AKIDO

Centrum Sztuki Masażu jako pierwsze w Polsce oferuje kurs  głębokiego bezbolesnego masażu bańką chińską z elementami terapii manualnej brzucha AKIDO. Ta autorska metoda została stworzona przez Bartłomieja Leszczyńskiego, na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy z setkami kobiet borykających się z problem tkanki cellulitowej.

Podczas wieloletnich analiz i badań udało się stworzyć złożoną metodę, która wspomaga organizm do walki z cellulitem a także ukazuje, że podczas głębokiego masażu bańką chińską nie ma odczuć bólowych, nie powstają siniaki i wybroczyny, a skóra staje się gładka,  napięta i co najważniejsze pozbawiona cellulitu. Zaawansowane metody bazujące między innymi na elementach terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, głębokim masażu bańką chińską, pracy z estetycznym drenażem limfatycznym a także z kinesiotapingiem powoduje, że ta metoda to wspaniały oręż do pozbycia się cellulitu.

Jakie działanie ma masaż bańką chińską AKIDO?

 • W znacznym stopniu redukuje cellulit
 • Modeluje sylwetkę
 • Redukuje tkankę tłuszczową – jest skuteczny m.in. na okolice talii
 • Poprawia krążenie krwi i limfy
 • Zmniejsza napięcie mięśniowe
 • Napina skórę (pomaga zlikwidować luźną skórę tworzącą się pod ramionami)

 

Czego uczymy na kursach bezbolesnego masażu bańką chińską AKIDO? Szkolenie składa się z siedmiu części:

 1. Estetyczny drenaż limfatyczny ( jak aktywować układ limfatyczny).
 1. Antylipodystroficzna terapia tkanek miękkich
 2. Techniki modelujące według linii Langera
 1. Terapia manualna trzewii
 1. Prawidłowe prowadzenie bańki (wyciszenie bólu tkankowego) – przedstawienie technik, pozwalających likwidować mikrozrosty bez uszkadzania innych struktur takich jak m.in. naczynia krwionośne i nerwy.
 1. Lipolityczny masaż zimnymi kamieniami
 1. Taping kosmetyczny w terapii antycellulitowej

Potwierdzeniem ukończenia naszego kurs masażu klasycznego I i II stopnia są: zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, certyfikat oraz dyplom w języku angielskim. To uprawnienia, pozwalające na założenie własnej działalności oraz podjęcie pracy w salonach SPA, gabinetach masażu zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Masz jakieś pytania dotyczące kursów? Chcesz się zapisać na kurs masażu klasycznego? Zadzwoń do nas lub napisz. Nasz numer telefonu oraz adres e-mail znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku!

Czas trwania szkolenia : 2 dni

W cenę szkolenia wlicza się pełny catering