Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Kurs FitnessFace

Każda kobieta dbająca o swój wygląd uczęszcza na siłownie bądź do klubu fitness, aby utrzymać szczupłą, jędrną i atrakcyjną sylwetkę. Ćwicząc w pocie czoła zapomina się o tym, że nasza twarz również składa się z mięśni, które należy odpowiednio ćwiczyć, aby zachować młody i zdrowy wygląd.

System ćwiczeń FitnessFace polega na treningu mięśni twarzy odpowiadających m.in. za podtrzymywanie kącików ust, policzków i podbródka oraz likwidowaniu zmarszczek.

Ćwiczenia twarzy zalecane są przez światowej sławy lekarzy m.in. (dr. Cutlera wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii), każdej kobiecie nie zależnie od wieku, w celu profilaktyki bądź poprawy swojej urody.

FitnessFace polecamy również wszystkim mężczyznom. Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń nada młodzieńczy wygląd niezawodny w życiu zawodowym i osobistym.
Kurs adresowany jest przede wszystkim do kosmetologów, kosmetyczek, instruktorów fitness, ale również do wszystkich osób pragnących za pomocą specjalistycznych ćwiczeń przekonać się o skuteczności metody FitnessFace.

Łączny wymiar godzin szkolenia: 8h
Koszt szkolenia: 300zł

Oferta Kursów