Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs masażu anti-aging

Masaż anti – aging ze względu na duże rezultaty widoczne już po pierwszych zabiegach zdobywa coraz większe uznanie w wielu gabinetach kosmetycznych oraz masażu. Głównym zadaniem tej metody masażu jest pobudzenie mięśni twarzy a przede wszystkim powięzi mięśnia policzkowego ( m.buccinator), które dają efekty podobne do tych, które uzyskuje się przy liftingu. Rezultaty po tym zabiegu są szybkie a zarazem imponujące w swojej efektywności. Jest on głównie przeznaczony dla osób z cerą dojrzałą. Kolejnymi ważnymi cechami tego masażu jest redukcja zmarszczek mimicznych tj. zmarszczki podłużne czoła, lwie zmarszczki, kurze łapki, zmarszczki palacza).

Masaż twarzy zapewnia: – zachowanie elastycznej i jędrnej skóry i mięśni – zapobiegnięcie zmarszczkom i fałdom – lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry – redukcję napięcia mięśni twarzy – poczucie rozluźnienia i ukojenia

Każdy kursant otrzymuje dużą dawkę wiedzy teoretycznej ale przede wszystkim praktycznej.

PROGRAM SZKOLENIA: 

  • Omówienie mięśni mimicznych twarzy
  • Omówienie zmarszczek mimicznych
  • Omówienie rodzajów cer
  • Dobór olejków do masażu

Praktyczna nauka masażu

CZAS: 1 dzień szkoleniowy ( 8 h )
CENA: 350zł ( brutto) 

MOŻLIWOŚCI PO KURSIE 

Po szkoleniu każdy absolwent:

  • Zdobywa większe umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
  • Może otworzyć własną praktykę ( działalność gospodarcza)
  • Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach

Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

PO ZAKOŃCZENIU KAŻDEG KURSU ABSOLWENCI OTRZYMAJĄ NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:

Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

DYPLOM TERAPEUTY W JĘZYKU ANGIELSKIM
CERTYFIKAT

Masaż Anti – Aging jest naturalnym, alternatywnym rozwiązania dla zabiegów chirurgii plastycznej.

Jego działanie liftingujące powoduje zaróżowienie skóry, pobudzenie krążenia, rozszerzenie naczyń krwionośnych. Daje to lepsze dotlenienie, zwiększa się bowiem dopływ krwi tętniczej do masowanych obszarów. Masaż także lekko złuszcza warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie skórze i szybsze wchłanianie zastosowanych preparatów.

Mechanizm drażnienia górnych warstw skóry pobudza je do odnowy, wzmacnia elastyczność skóry i mięśni, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek, oraz koryguje owal twarzy. Bezpośrednio po masażu obszary poddane zabiegowi stają się jędrniejsze i mają lepszy koloryt.

Masaż Anti – Aging twarzy, szyi oraz dekoltu jest zaawansowaną ochroną przeciwko oznakom mijającego czasu.

Masaż twarzy zapewnia:
– zachowanie elastycznej i jędrnej skóry i mięśni
– zapobiegnięcie zmarszczkom i fałdom
– lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry
– redukcję napięcia mięśni twarzy
– poczucie rozluźnienia i ukojenia

Łączny wymiar godzin szkolenia: 10h
Koszt szkolenia: 400zł

Kliknij i oceń