Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs masażu bambusami LaBamboo Therapy

Masaż bambusami oraz miotłami bambusowymi może wydawać się metodą powstałą współcześnie, stworzoną na potrzeby współczesnego ruchu SPA . Jednak należy wiedzieć, że korzenie tej terapii sięgają starych dziejów, gdzie zabieg ten miał również wymiar duchowy. Mechaniczne bodźce użyte podczas masażu bambusami niosą za sobą wiele pozytywnych efektów. Jednym z najważniejszych jest ujędrnienie i uelastycznienie skóry, tkanki podskórnej poprawiając przemianę materii skóry wpływając na efektywniejszą odbudowę komórek naskórka. A przede wszystkim zwiększenie trofiki, elastyczności i ogólnej kondycji mięśni przynosząc efekty modelujące miejsc problemowych, które z biegiem lat narażone są na zmniejszenie elastyczności a w konsekwencji jej utratę .

Wykorzystanie siły piezolektrycznej podczas masażu znacznie wzmaga działanie kolagenu, który jest bardzo potrzebny przy utrzymaniu w dobrej kondycji tych obszarów ciała czyli ud, pośladków, powłok brzusznych , dekoltu, ramion oraz twarzy.

Ponadto masaż ten doenergetyzywuje całe ciało aktywizując wewnętrzną energię oraz neutralizując nadmiar ładunków dodatnich, gromadzących się w organizmie wskutek stresu, zanieczyszczeń lub choroby. Emitowane w trakcie masażu jony ujemne zwiększają przepływ tlenu do mózgu i krwi, w wyniku czego następuje wzrost energii, poprawia się zdolność koncentracji i polepsza samopoczucie.

Kurs prowadzi Bartłomiej Leszczyński autor książki LaBamboo Therapy – masaż bambusami.

PROGRAM KURSU MASAŻU BAMBUSAMI

Na szkoleniu każda osoba dowie się oraz otrzyma ogromną dawkę wiedzy praktycznej a także teoretycznej, która z pewnością odzwierciedli się w zadowoleniu każdego przyszłego klienta.

Niektórymi poruszonymi tematami na kursie to:

 • Zarys historyczny masażu bambusami oraz miotłami bambusowymi
 • Ogólna charakterystyka bambusów
 • Korzyści i efekty z masażu bambusami
 • Wykorzystanie energii piezoelektrycznej podczas masażu
 • Omówienie wskazań oraz przeciwwskazań
 • Tajniki profesjonalnego masażu
 • Bogata metodyka masażu bambusami oraz miotłami bambusowymi

SZKOLENIE PROWADZONE JEST RÓWNIEŻ W TRYBIE INDYWIDUALNYM 

DOKUMENTY ORAZ MOŻLIWOŚCI PO KURSIE

Po szkoleniu każda absolwent:

 • Zdobywa umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
 • Może otworzyć własną praktykę ( działalność gospodarcza)
 • Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach
  kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach
 • Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

Po zakończeniu każdego kursu absolwenci otrzymają 

Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

DYPLOM TERAPEUTY LABAMBOO THERAPY

CERTYFIKAT

Kliknij i oceń