Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Kurs masażu biurowego (work-site)

Masaż Work-site (masaż biurowy) łączy w sobie różne formy masażu, co wpływa na jego szerokie zastosowanie. Odnajdziemy tu elementy metod takich jak masaż klasyczny, relaksacyjny, chińską akupresurę czy terapię punktów spustowych. Twórcą tego niezwykłego masażu jest David Palmer.

Cały zabieg przeprowadzony jest na specjalistycznym krześle, zaprojektowanym w celu wygodnego ułożenia klienta w pozycji siedzącej.

Masaż ten to idealne rozwiązanie dla wszystkich pracowników spędzających większą część dnia przy biurku.Poprzez zniwelowanie bólów kręgosłupa, zmniejszenie napięcia mięśni a także poziomu stresu, terapia pozwala zdecydowanie zwiększyć wydajność pracy, co jest cenioną cechą w oczach wszystkich pracodawców. Dlatego też ta forma masażu staje się coraz bardziej popularna wśród wielu firm i korporacji, a na jej korzyść wpływa niedługi czas trwania, co nie dezorganizuje czasu pracy.

W trakcie szkolenia każdy uczestnik kursu poznaje bogatą metodykę masażu, w której skład wchodzi opracowanie: karku, obręczy barkowej i kończyn górnych oraz grzbietu.

Program szkolenia: 

Historia masażu
Omówienie przeciwwskazań oraz wskazań
Przygotowanie stanowiska pracy
Omówienie ergonomii pracy podczas pracy biurowej
Omówienie najważniejszych dolegliwości występujących wśród osób pracujących przy biurkach (np. wdowi garb, dolegliwości bólowe kręgosłupa, nadgarstków, zaburzenia krążenia w obrębie kończyn dolnych itp.)
Praktyczna nauka technik masażu Work-site

Czas trwania: 6 h 
Cena: 450zł 

Kurs prowadzony jest także w trybie indywidualnym

Po zajęciach każdy absolwent:

● Zdobywa umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
● Może otworzyć własną praktykę (działalność gospodarcza)
● Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach
● Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

Po zakończeniu zajęć absolwenci otrzymają następujące dokumenty: 

Zaświadczenie ukończenia szkolenia – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

DYPLOM W JĘZYKU ANGIELSKIM 

CERTYFIKAT

Oferta Kursów