Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

KURS MASAŻU GORĄCYMI STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Stosowanie ziół znajdujących się w woreczkach dla zdrowia i urody znane jest od tysięcy lat. To jedne z najstarszyh kosmetyków, które przez lata nie straciły na aktualności. Tradycja dotycząca masażu stemplami ziołowymi ma bardzo dalekie korzenie. Właściwie , jak wszystkie masaże dalekiego wschodu ma bardzo ścisły związek z medycyną niekonwencjonalną, religią, obyczajami i kulturą regionalną. Jest to pewnego rodzaju swoiste połączenie wielowiekowej tradycyjnej medycyny dalekiego wschodu do której należały mi.n. medycyna tajlandzka, chińska, ayurwedyjska.

Stemple ziołowe, jest to rodzaj woreczków, sakiewek wypełnionych przede wszystkim ziołami. Te wypełnione sakiewki przybierają kształt swoistego stempla ale równeż podczas masażu wykonuję się specyficzną technikę “odciskania” przypominającą tradycyjne użycie stempla.

Stemple podgrzewa się, aby uwolnić zawarte w ziołach naturalne olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi całe ciało.

Na kursie masażu gorącymi stemplami ziołowymi, poznaje się starodawne techniki masażu stemplami ziołowymi Luk Pra Kob wywodzącego się z Tajlandii, masażu Pantai Luar pochodzącego z Indonezji a także Pinda Sweda zrodzonego w Indiach. Każdy kursant dowiaduje się o wielofunkcyjności zabiegu m.in. kosmetyczną jaką jest pilling, leczniczą za którą odpowiadają zioła a także pośrednie np. redukcje cellulitu podczas masażu stempmlami wypełnionymi algami morskimi oraz wiele innych.

PROGRAM KURSU:

  • Historia masażu gorącymi stemplami ziołowymi
  • Omówieni rodzajów masażu stemplami ( Pantai Luar, Pinda Sveda, Luk Pra Kob)
  • Sporządzanie stempli
  • Przeciwwskazania i wskazania
  • Przygotowanie stanowiska pracy
  • Praktyczna nauka masażu

CENA: 550zł ( brutto) – w cenę szkolenia wpisany jest książka: „Masaż Stemplami Ziołowymi – Sugandhit Sukh – Pachnące Szczęście„ autorstwa instruktora Bartłomieja Leszczyńskiego

MOŻLIWOŚCI PO KURSIE

Po szkoleniu każdy absolwent:

  • Zdobywa większe umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
  • Może otworzyć własną praktykę ( działalność gospodarcza)
  • Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach
  • Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

PO ZAKOŃCZENIU KAŻDEG KURSU ABSOLWENCI OTRZYMAJĄ NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:

Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

DYPLOM TERAPEUTY W JĘZYKU ANGIELSKIM 
CERTYFIKAT 
KSIĄŻKA “MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI”

Oferta Kursów