Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Kurs masażu klasycznego

Masaż klasyczny to podstawowa – najczęściej stosowana metoda masażu w fizjoterapii, sporcie (w ramach odnowy biologicznej), kosmetyce i SPA. Może być wykonywany – w zależności od potrzeb –zarówno w celu profilaktycznym jak i leczniczym (głównie w zapobieganiu i terapii schorzeń układów narządu ruchu). Metoda ta uwzględniona jest w podstawie programowej dla szkół policealnych i techników – zawód: Technik masażysta, jak również szkół wyższych – kierunek: Fizjoterapia. Jest także uwzględniony w programie specjalizacji w zakresie fizjoterapii dla osób posiadających specjalizację w rehabilitacji ruchowej.

Kurs masażu klasycznego polecany jest szczególnie osobom początkującym, stawiającym „pierwsze kroki” w masażu – nie mającym doświadczenia w wykonywaniu tego typu zabiegów, planującym podjęcie pracy w krajowych lub zagranicznych placówkach służby zdrowia, ośrodkach dla osób niepełnosprawnych itp. Na szkoleniu każdy uczestnik poznaje dokładne opracowanie ( grzbietu, okolicy karku, stóp, łydek, ud, pośladków, dłoni, przedramion, ramion, powłok brzusznych, twarzy).
Kursy masażu klasycznego organizujemy w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Katowicach.

 

PROGRAM KURSU MASAŻU KLASYCZNEGO:

Historia masażu klasycznego.
Omówienie wpływu masażu na poszczególne układy.
Omówienie wszystkich technik występujących w masażu klasycznym.
Omówienie wskazań i przeciwskazań.
Praktyczna nauka masażu.
Czas trwania szkolenia masażu klasycznego to 38 h dydaktycznych.
Kurs masażu klasycznego organizowane są w systemie indywidualnym.

Cena: 1250 zł 
Zniżka dla studentów 1190 zł

Każda osoba po szkoleniu otrzymuje zastaw profesjonalnych materiałów dydaktycznych w postaci skryptów oraz filmów instruktażowych.

PODCZAS KURSU MASAŻU KLASYCZNEGO PROWADZIMY DORADZTWO ZAWODOWE W CENIE SZKOLENIA.

Oferta Kursów