Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Kurs masażu Lomi Lomi

 

 

 

 

Lomi Lomi to prastara hawajska sztuka pracy z ciałem. Wykonywali ją w świątyniach Kahuni (mistrzowie i strażnicy tajemnicy) jako ceremonię oczyszczenia i uzdrowienia.
Kurs masażu Lomi Lomi to praca nad człowiekiem jako całością.
To nie tylko rozluźnienie napięć w mięśniach, ale również usunięcie blokad wewnętrznych osoby masowanej.

Zabiegi Lomi Lomi miały za zadanie uwolnić nagromadzone napięcia i doprowadzić do stanu wewnętrznej równowagi w ciele i duszy. Stare wzorce w ciele człowieka w postaci napięć fizycznych, pod wpływem masażu Lomi Lomi podlegały “rozpuszczeniu”, a blokady całkowicie mogły się uwolnić.

Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem.

Masaż polinezyjski przypomina taniec, masażysta masując, jednocześnie płynie wraz z dźwiękami odpowiednio dobranej muzyki, a ciało poddane zabiegowi odpręża się i uspokaja.

Ta niezwykła, relaksacyjna praca z ciałem, błyskawicznie zdobywa coraz większe uznanie w Polsce. W Ośrodku Doskonalenia Masażu kursant pozna ciekawe techniki pracy z ciałem, kroki fregaty pozwalające terapeucie, bez wysiłku, balansować podczas masażu, aby zastosowanie specyficznych technik dały jak najlepszy rezultat.

Kurs masażu Lomi Lomi przeznaczony jest dla osób, które chciałyby wzbogacić swoje doświadczenie poprzez szersze spojrzenie na masaż, jako zabieg psychosomatyczny, a także dla tych, którzy chcieliby wzbogacić swój warsztat o nowe, niezwykłe, umiejętności.

PROGRAM SZKOLENIA

  • Na szkoleniu każda osoba dowie się oraz otrzyma ogromną dawkę wiedzy praktycznej a także teoretycznej, która z pewnością odzwierciedli się w zadowoleniu każdego przyszłego klienta.
  • Niektórymi poruszonymi tematami na kursie to:
  • Historia masażu Lomi Lomi
  • Zasady Huny
  • Omówienie wskazań oraz przeciwwskazań
  • Tajniki profesjonalnego masażu
  • Nauka kroków fregaty

Bogata metodyka masażu Lomi Lomi

CZAS ORAZ CENA SZKOLENIA 

Szkolenie to ma bardzo rozbudowaną formę, która pozwoli na dokładne nauczenie się oraz zapamiętanie wszystkich technik.
Cena szkolenia: 750 zł (brutto)
W cenę szkolenia wpisany jest ciepły obiad 🙂

SZKOLENIE PROWADZONE JEST RÓWNIEŻ W TRYBIE INDYWIDUALNYM 

DOKUMENTY ORAZ MOŻLIWOŚCI PO KURSIE 

Po szkoleniu każda absolwent:

  • Zdobywa umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
  • Może otworzyć własną praktykę ( działalność gospodarcza)
  • Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach

Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

Po zakończeniu każdego kursu absolwenci otrzymają następujące dokumenty:

Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

DYPLOM TERAPEUTY W JĘZYKU ANGIELSKIM 

CERTYFIKAT 

Oferta Kursów