Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Kurs masażu miodem

Terapie miodem już były stoswane tysiące lat temu. Materiały historyczne podają, że był on popularny w Tybecie. Wiadomo również, że masaż wykorzystywała Kleopatra, która zażywała kąpieli w kozim mleku oraz miodzie. Masaż miodem oczyszcza skórę, otwiera pory, a dzięki temu skóra lepiej oddycha. Słodki masaż eleminuje stres i wzmacnia system immunologiczny, działa uspokajająco. Spowalnia procesy starzenia się skóry oraz powoduje redukcje cellulitu. Podczas szkolenie kursant uczy się masażu miodem o charakterze antycellulitowym oraz relaksacyjnym.

PROGRAM SZKOLENIA: 

  • Historia masażu miodem
  • Wpływ masażu na organizm człowieka
  • Omówienie zagadnień związanych z cellulitem Dobór miodów do masażu Omówienie wskazań oraz przeciwwskazań
  • Praktyczna nauka masażu antycellulitowego miodem Praktyczna nauka masażu odżywczo- relaksacyjnego

CZAS: 1 dzień ( 10 h) 

CENA: 450 zł 

MOŻLIWOŚCI PO KURSIE 

Po szkoleniu każdy absolwent:

  • Zdobywa większe umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
  • Może otworzyć własną praktykę ( działalność gospodarcza)
  • Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach
  • sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach
  • Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

PO ZAKOŃCZENIU KAŻDEG KURSU ABSOLWENCI OTRZYMAJĄ NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:

Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).

DYPLOM TERAPEUTY W JĘZYKU ANGIELSKIM 
CERTYFIKAT 

Masaż miodem to zabieg powstały w Tybecie. Podczas jego wykonywania stosuje się miód (można stosować różne gatunki miodu oprócz spadziowego, a więc także egzotyczne np. miętowy, koniczynowy, tymiankowy, lawendowy, kasztanowy, eukaliptusowy). Miód pozwala usunąć z organizmu (przez skórę) nagromadzone toksyny, udrażniając pory w skórze, oczyszczając organizm na poziomie komórkowym. Ten rodzaj masażu wpływa odżywczo oraz relaksująco na ciało pacjenta.

Łączny wymiar godzin szkolenia: 10h
Koszt szkolenia: 450zł

Oferta Kursów