Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Kurs masażu relaksacyjnego

Codziennie obserwujemy oraz często odczuwamy na sobie jak we współczesnym świecie nieprzerwany wyścig z czasem, związany z szybkim tempem życia wpływa negatywnie na nasz organizm.

W wyniku narastającego stresu, braku wypoczynku przy zbyt długiej pracy często niestety powoduje stopniową utratę zdrowia co w konsekwencji znacznie obniża komfort naszego życia.

Aby zapobiec temu zjawisku jedną z najlepszych form jest masaż relaksacyjny.

Masaż już od dawnych lat poza swoimi leczniczymi aspektami spełnia jeszcze wiele innych zapotrzebowań. Jedną z nich to otrzymanie błogiego relaksu.

Prawidłowo wykonany odgrywa kluczową rolę w tym aby rozluźnić mięśnie,, wytłumić lęki, uspokoić myśli oraz ogólnie odprężyć i zrelaksować cały organizm osoby, która się do Nas zgłosi.

Podczas szkolenia każdy kursant uczy się profesjonalnego masażu relaksacyjnego całego ciała. Dodatkowo przedstawiany jest również masaż relaksacyjny twarzy szyji oraz dekoltu.

Na szkoleniu każda osoba dowie się oraz otrzyma ogromną dawkę wiedzy praktycznej a także teoretycznej, która z pewnością odzwierciedli się w zadowoleniu każdego przyszłego klienta.

Cena szkolenia: 600zł (brutto)

W cenę kursu masażu relaksacyjnego wpisany jest ciepły obiad 🙂

SZKOLENIE PROWADZONE JEST RÓWNIEŻ W TRYBIE INDYWIDUALNYM

DOKUMENTY ORAZ MOŻLIWOŚCI PO KURSIE

Po szkoleniu każda absolwent:

  • Zdobywa umiejętności oraz kwalifikacje do wykonywania masażu
  • Może otworzyć własną praktykę ( działalność gospodarcza)
  • Zwiększa szanse o ubieganie się o praca w ośrodkach SPA, gabinetach masażu, gabinetach kosmetycznych, klubach sportowych, hotelach, ośrodkach narciarskich, sanatoriach
  • Poprzez zdobytą wiedzę na szkoleniu posiada szersze możliwości pomocy rodzinie oraz przyjaciołom, np. podczas bólów mięśni grzbietu

Po zakończeniu każdego kursu absolwenci otrzymają 

  • Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).
  • CERTYFIKAT

Oferta Kursów