Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Kurs masażu Tajskiego stóp

Akupresurowy masaż, skoncentrowany na podeszwach stóp, połączony z masażem palców stóp, kostek, łydek i okolic kolana. W tym zabiegu oprócz masażu, wykorzystuje się również techniki rozluźniania mięśni i ścięgien nóg oraz mobilizację stawów stopy, stawu skokowego i kolanowego.

Idealny, by usunąć uczucie “ciężkich, zmęczonych nóg”.

Masaż stóp zapobiega chorobom cywilizacyjnym, wynikającym z noszenia nieodpowiedniego obuwia (np. płaskostopie i koślawy paluch/halluks). Wspomaga leczenie obrzęków limfatycznych nóg, reumatyzmu, a także dny moczanowej, może być również stosowany w rehabilitacji narządu ruchu po przebytych chorobach.

Wskazany osobom: prowadzącym stojący tryb życia, z nadwagą, noszącym ciasne obuwie oraz na wysokim obcasie (szpilki), a również osobom uprawiającym różne sporty (biegi, narciarstwo, kolarstwo, wspinaczkę górską) a także osobom spędzającym dużo czasu w podróżach „za kółkiem”.

 

Łączny wymiar godzin szkolenia: 12h
Koszt szkolenia: 350zł

Oferta Kursów