Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy

Zapraszamy wszystkich na niezapomniane szkolenie do Centrum Sztuki Masażu.

Spośród szerokiej oferty naszych szkoleń, możesz wybrać profesjonalne kursy masażu orientalnego. Są to unikalne szkolenia z zakresu starodawnych metod masażu, wywodzących się głównie z krain Dalekiego Wschodu.
Podczas szkoleń z masaży orientalnych poznasz ich ciekawą historię a także dokładnie nauczysz się pradawnych techniki, które pozwolą każdej sobie, która zwróci się do Ciebie na masaż przenieść się w inny wymiar.

Wieloletnie doświadczenie na rynku, setki godzin pracy w gabinetach, tomy przeczytanych artykułów oraz książek a przede wszystkich pasja i chęć rozwoju tej niesamowitej dziedziny jaką jest masaż sprawia, że chcemy tą wiedzą się dzielić, dlatego:

Jeśli Twoim marzeniem jest zdobycie wysokich umiejętności, szerokiej wiedzy oraz kwalifikacji wykonywania masażu pomocnych do założenie własnego gabinetu, dostanie się do najlepszych ośrodków SPA czy nauka na potrzeby rodziny i przyjaciół to zapraszamy.

Szanując Twój czas przygotowaliśmy specjalny pakiet, który łączy w sobie metody masaży orientalnych z różnych zakątków świata, najczęściej wybieranych i lubianych w ośrodkach SPA czy gabinetach masażu.

Instruktorem jest Bartek Leszczyński, autor książek: „Masaż Kamieniami”, „Masaż Stemplami Ziołowymi Sugandhit Sukh – Pachnące Szczęście„ oraz „Masaż Bambusami oraz Miotłami Bambusowymi LaBambo Therapy”. Wykładowca warsztatów z masażu Lomi Lomi dla World Massage Federation.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Gabinety masażu naszych absolwentów oraz gabinety, salony i ośrodki SPA korzystające z naszych szkoleń.

Dokumenty po ukończeniu kursu:
– Zaświadczenie wg wzoru MEN potwierdzające posiadanie kwalifikacji objętych programem kursu
Centrum Sztuki Masażu wydaje zaświadczenia na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.sierpnia 2017r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych ( Dz.U. poz.186).
– Dyplom (w języku angielskim)
– Certyfikat

Organizator:

Centrum Sztuki Masażu
www.szkolamasazu.com
email: cdm.kursymasazu@gmail.com
tel: 501 027 884

Informacje do zgłoszenie się na kurs ( drogą mailową lub telefoniczną ):

1. Imię i nazwisko
2. Nazwę oraz termin kursu
3. Miasto w którym odbywa się kurs