Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

Kursy Grupowe

Chcesz zostać profesjonalnym masażystą? Ucz się od najlepszych. W Krakowskiej Szkole Masażu wykładowcami są zawodowi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Uczymy masażu, fizjoterapii, pielęgnacji urody, promocji zdrowia oraz odnowy biologicznej. Prowadzimy indywidualne oraz grupowe kursy masażu w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Dlaczego warto kształcić się w Krakowskiej Szkole Masażu?

 

  • Pracują u nas profesjonalni, certyfikowani wykładowcy
  • Gwarantujemy dużo zajęć praktycznych
  • Zajęcia prowadzimy w małych grupach
  • Kusy indywidualne nastawione są na potrzeby konkretnej osoby
  • Naszym kursantom zapewniamy dostęp do specjalistycznej literatury i materiałów dydaktycznych
  • Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują: Zaświadczenie ukończenia, Dyplom i Certyfikat

Organizacja zajęć szkoły masażu

Nasze szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Kursy grupowe odbywają się w małym gronie, w którym dbamy o przyjazną atmosferę. Indywidualny kurs masażu to okazja do samodzielnej a zarazem bardzo efektywnej pracy z profesjonalnym instruktorem, szczególnie skupionej na zdobywaniu dużej wiedzy i wysokich umiejętności związanych z planami zawodowymi każdej osoby, która się zgłosi na kurs. Wszystkim uczestnikom szkoleń zapewniamy także dostęp do specjalistycznej literatury i materiałów dydaktycznych pozwalających na dalsze, samodzielne poszerzanie wiedzy.

Do kogo skierowane są Nasze kursy?

Podnieś swoje kwalifikacje! Stań się lepszym specjalistą lub zdobądź zawód, który pozwoli Ci otworzyć własny gabinet masażu. Na kursy zapraszamy profesjonalnych masażystów, pracowników gabinetów kosmetycznych, centrów odnowy biologicznej i spa, a także pracowników sanatoriów i klubów sportowych.

Po zakończeniu każdego szkolenia absolwenci otrzymają dokumenty:

1. Zaświadczenie ukończenia kursu – wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 186).
2. Dyplom ukończenia kursu.
3. Certyfikat.

Tak mówią o nas kursanci:

Polecam kursy. Konkretna wiedza. Rzetelni prowadzący.

Karol

Polecam masaż bańka chińską! Bezbolesna metoda, dużo praktyki i przemiły instruktor.

Patrycja

Szkolenie z Panem Bartłomiejem Leszczyńskim spełniło nasze wszystkie oczekiwania! Dużo ciekawostek, informacji oraz trików! Zajęcia były bardzo ciekawe i nic innego mi nie pozostaje, jak tylko gorąco polecić!

Małgorzata