Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kursy masażu Gdańsk

Szukasz sprawdzonej szkoły masażu w Gdańsku?

   Centrum Sztuki Masażu to miejsce, w którym kursanci czerpią wiedzę od profesjonalistów, którzy swoje umiejętności zdobyli podczas lat praktyk w Polsce i innych krajach Europy. Nasza akademia mieści się w Krakowie, gdzie regularnie organizujemy kursy. Pomimo to, uczymy na terenie całej Polski, np. w Gdańsku. 

Wieloletnie doświadczenie z pracą z niewidomymi masażystami spowodowało, że patrzymy na masaż zupełnie inaczej i jeszcze mocniej skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb naszych klientów. 

Na naszych kursach nauczysz się, jak poprawnie wykonywać różnego rodzaju masaże, od kursu masażu klasycznego, przez techniki masaży relaksacyjnych, takich jak masaż gorącymi kamieniami czy witkami bambusowymi i masaż wykorzystywany w fizjoterapii, po metody cenione w medycynie, sporcie oraz kosmetyce m.in. profesjonalny masaż twarzy.

Oferujemy pełne doradztwo

Poza praktyczną nauką, na naszych szkoleniach dowiesz się również: 

– jak zdobyć nowych klientów oraz zmienić ich w stałych gości gabinetu, 

– w jaki sposób zarządzać własnym gabinetem czy obiektem SPA. 

– jak zbudować pozytywny wizerunek salonu. 

CSM – kursy indywidualne oraz grupowe

Prowadzimy zarówno szkolenia indywidualne, jak i grupowe. Często gościmy w SPA, hotelach, gabinetach masażu czy salonach urody. Dojedziemy w każde, wyznaczone przez klienta miejsce. Zapewniamy sprzęt niezbędny do przeprowadzenia profesjonalnego szkolenia. 

Jesteśmy bardzo dumni, obserwując jak wielkie sukcesy odnoszą nasi absolwenci na swojej drodze zawodowej, m.in. zaczynając pracę w renomowanych gabinetach masażu, ale również otwierając swoje własne salony. Cieszymy się, że wracacie do nas ponownie na kolejne odsłony kursów. 

Jakie dokumenty otrzymują nasi absolwenci? 

Każda osoba, która ukończy u nas szkolenie, otrzymuje szereg dokumentów, uprawniający do założenia własnej działalności, do pracy w salonach spa, gabinetach w Polsce, jak i za granicą. To m.in.: zaświadczenie MEN, certyfikat oraz dyplom w języku angielski.

Szkolenia organizowane przez Centrum Sztuki Masażu prowadzone są według sprawdzonych metod. Ułatwia to naszym kursantom wejście na najwyższy poziom wiedzy oraz umiejętności. Stawiamy przede wszystkim na oddanie, przyjaźń i doradztwo.

Zachęcamy do tego, by zajrzeć do naszego terminarza.  

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy Ci o szkoleniach, które organizujemy! 

W Centrum Sztuki Masażu uczysz się od najlepszych.

Kliknij i oceń