Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs masażu Kobido Body ®

Kurs masażu Kobido Body

Centrum Sztuki Masażu przedstawia innowacyjny kurs masażu Kobido Body® . Jego twórcą jest Bartłomiej Leszczyński, który jako pierwszy na świecie na bazie wieloletniej pracy i analiz stworzył naturalną kosmetyczną multiterapię nazywając ją Kobido Body®. Kobido Body® jest doskonałą alternatywa dla inwazyjnej medycyny estetycznej. Pozwala w bezinwazyjny sposób uzyskać spektakularne efekty na pośladkach, udach, brzuchu czy ramionach. Już po pierwszym zabiegu widoczne są duże zmiany w poprawie wyglądu, gdzie widać znaczne lub całkowite zredukowanie cellulitu, zmniejszenie obwodu ud, talii i ramion, nawet o kilka centymetrów. Dodatkowo zabieg zwiększa napięcie i sprężystość skóry, dzięki czemu można cieszyć się szybkimi oraz długotrwałymi efektami wizualnymi. Dochodzi również do poprawy samopoczucia i redukcji stresu. Masaż Kobido Body® to pochodna Anmy - jest tradycyjnym systemem masażu w Japonii, jak również istotną częścią starożytnych nauk masażu, która w połączeniu z nowoczesną naturalną biomedycyną estetyczną daje wspaniałe rezultaty. Centrum Sztuki Masażu Bartłomiej Leszczyński jako jedyna placówka w Polsce i za granicą prowadzi autoryzowane szkolenia pod nazwą KOBIDO BODY®

Kursy Kobido Body Kraków, Warszawa,Wrocław

Kobido Body łączy w sobie wiele liftingujących specjalistycznych technik, które:

Kobido Body łączy w sobie wiele liftingujących specjalistycznych technik, które:

Zaawansowane metody bazujące między innymi na elementach terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, głębokim masażu bańką chińską, masażu lipolitycznym , pracy z estetycznym drenażem limfatycznym,  a także z kinesiotapingiem powoduje, że ten program to wspaniały oręż do pozbycia się cellulitu.

Terapie estetyczne jakie poznasz na 3 dniowej sesji
Kobido Body

W skład szkolenia znajduje się 8 metod estetoterapeutycznych:

Estetyczny manualny drenaż limfatyczny

Bezinwazyjny sposób na zmniejszenie obwodu nóg, ramion oraz brzucha.

Terapia Konturowa Powięzi

Powięziowy fasciaplastyczny masaż głęboki, który przywraca mobilność oraz elastyczność zwłóknionym tkankom.

Modelująca terapia manualna

Naturalny sposób na ujędrnienie i wyszczuplenie tkanek.

Lipolityczny masaż zimnymi kamieniami i lodem

Naturalne napięcie skóry i zwiększenie biotrofiki tkanek.

Modelująca terapia manualna powłok brzusznych i biustu

,,Szczupły brzuch’’ & ,,Jędrny biust’’ (niechirurgiczna metoda, redukująca poziom tkanki tłuszczowej oraz ujędrniająca skórę i powięź).

Kapilaroterapia

Głęboki, bezbolesny masaż próżniowy bańkami w terapii antycellulitowej, prawidłowe prowadzenie bańki (wyciszenie bólu tkankowego), przedstawienie technik, pozwalających likwidować mikrozrosty bez uszkadzania innych struktur takich jak m.in. naczynia krwionośne i nerwy.

Wyszczuplający masaż bambusami „ Bio estetic bamboo”

Naturalny i doskonały sposób do piękna, który pomaga wyzbyć się spiętych mięśni, gromadzącego się w ciele stresu.

Kobido Body Lift Tape

Innowacyjna naturalna korekcja opadających pośladków,ramion luźnego biustu, oklejanie antycellulitowe, przeciwrozstępowe, oklejanie przy bliźnie cesarskiej.

Kurs podzielony jest na moduł szkoleniowy:

Dokumenty, które otrzymasz po ukończeniu kursu:

To uprawnienia do tego, aby móc rozwijać się zawodowo, otwierając własną działalność, pracując w salonie SPA czy gabinecie masażu, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W trakcie każdego kursu przekazujemy słuchaczom wiedzę, pozwalającą na pracę na wyższym poziomie sztuki dotyku, opartym na trzech zmysłach. Jak to możliwe?

Stworzyliśmy koncepcję „Masażu Trzech Zmysłów”, którą doskonaliliśmy we
współpracy z niewidomymi masażystami. Dzięki temu program naszych kursów został dopracowany do perfekcji.

Masz jakieś pytania dotyczące kursów? Chcesz się zapisać na kurs masażu klasycznego? Zadzwoń do nas lub napisz. Nasz numer telefonu oraz adres e-mail znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku!

Ile kosztuje kurs masażu kobido body?

Szkolenia są od godziny 8:00 do godziny 16:30 

Kliknij i oceń