Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kursy masażu Katowice

Szkoła masażu w Katowicach — szkolenia Centrum Sztuki Masażu

Centrum Sztuki Masażu to renomowana szkoła ucząca i pomagająca w doskonaleniu pracy masażysty. Nasze kursy prowadzimy w całej Polsce, także w Katowicach. Nasza akademia to najlepszy sposób na zdobycie umiejętności z zakresu m.in.: masażu klasycznego, sportowego, medycznego (np. wykorzystywanego w trakcie fizjoterapii). Uczymy również masażu twarzy, masaży orientalnych i technik masażu relaksacyjnego (np. masaż gorącymi kamieniami).

 

Szkoła masażu w Katowicach — kursy dla pracowników salonów kosmetycznych, spa, gabinetów masażu i fizjoterapeutów

Szkolenia w Centrum Sztuki Masażu prowadzimy za pomocą autorskiej techniki. Została ona opracowana na podstawie lat doświadczeń pracy z ciałem i ogromnej wiedzy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich ruchów wykonywanie zawodu masażysty jest mniej meczące dla masażysty. Uczymy jak poprawie wykonywać różne techniki masażu, biorąc pod uwagę zarówno aspekty teoretyczne, jak i praktyczne. Chcemy, by zabiegi przeprowadzane przez naszych kursantów były jak najbardziej przyjemne i korzystne dla zdrowia klientów, a przy tym komfortowe dla masażystów.

Zajęcia dla masażystów — kształć się pod okiem najlepszych

Kurs masażu prowadzony w Katowicach pozwoli Ci zdobyć umiejętności, wykorzystywane w zawodzie technik masażysta. Wykładowcy akademii sztuki masażu dbają o to, by edukacja przebiegała w miłej atmosferze, a kurs zawierał zarówno teoretyczne, jak i praktyczne wskazówki dotyczące wykonywania masażu. Za najwyższą jakość zajęć odpowiadają wykładowcy, którzy są ekspertami znanymi w całej Polsce. To autorzy wielu książek z branży, którzy swoje umiejętności zdobywali podczas lat praktyki w kraju i za granicą. Nauka pod ich okiem to prawdziwa przyjemność.

Zajęcia indywidualne i grupowe

Siedziba CSM mieści się w Krakowie i to tam regularnie organizujemy nasze zajęcia. Bardzo często uczymy także na wyjazdach, których plan znajdziecie w naszym harmonogramie. Zajmujemy się także przeprowadzaniem kursów na zlecenia hoteli, gabinetów spa i salonów kosmetycznych — uczymy zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Dojeżdżamy wtedy na miejsce wyznaczone przez klienta. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt.

Dofinansowania dla bezrobotnych — kursy masażu Katowice

Centrum Sztuki Masażu prowadzi szkolenia dofinansowane z urzędu, które są adresowane do osób bezrobotnych. Pozwalają one zdobyć uprawniania i certyfikaty, dzięki którym można rozpocząć przygodę z pracą w zawodzie. Jesteś ciekawy, kiedy nasze zajęcia będą organizowane w Twoim mieście? Zajrzyj do naszego terminarza. Zapraszamy także do kontaktu. 

Kliknij i oceń