Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kursy masażu Wrocław

Szukasz sprawdzonej szkoły masażu we Wrocławiu? Skorzystaj z naszych usług i ucz się pod okiem najlepszych. Centrum Sztuki Masażu to sprawdzone miejsce kształcenia ustawicznego, pozwalające zdobyć wiedzę na temat różnego rodzaju masaży. Umiejętności uzyskane podczas zajęć naszej akademii mogą zostać wykorzystywane w pracy w salonach masażu, w gabinetach odnowy biologicznej oraz staną się cennym wsparciem dla fizjoterapeutów.

Szkolenia z masażu we Wrocławiu – masaż klasyczny, masaż orientalny, masaż medyczny, masaż estetyczny

W Centrum Sztuki Masażu uczymy różnorodnych technik pracy z ciałem. Co ważne, dbamy nie tylko o komfort osoby masowanej, ale również masażysty. Dzięki naszym autorskim technikom praca jest mniej mecząca, a do tego sprawia więcej satysfakcji. Na kursach naszej akademii nauczysz się, jak poprawnie wykonywać różnego rodzaju masaże, od kursu masażu klasycznego, przez techniki masaży relaksacyjnych, takich jak masaż gorącymi kamieniami czy witkami bambusowymi i masaż wykorzystywany w fizjoterapii, po metody cenione w medycynie, sporcie i kosmetyce m.in. profesjonalny masaż twarzy.

Nauka technik masażu pod okiem profesjonalistów

Każdy z naszych kursantów będzie miał okazję zdobywać wiedzę od doświadczonych i uznanych nauczycieli. Nasi wykładowcy to masażyści z wieloletnim stażem, którzy doskonalili swoją wiedzę na szkoleniach w Polsce i za granicą. Kursy prowadzone są zawsze w małych grupach i obejmują zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Po ukończeniu szkolenia kursanci otrzymują zaświadczenia i certyfikaty oraz materiały szkoleniowe, pozwalające utrwalić zdobytą wiedzę.

Kursy masażu dla bezrobotnych Wrocław

Większość organizowanych przez nas kursów jest płatna. Prowadzimy jednak również kursy masażu dla osób bezrobotnych, na które pozyskujemy finansowanie. To dobra okazja do rozpoczęcia przygody w nowym zawodzie i zdobycia fachu, które przynosi satysfakcję i pozwala łatwo znaleźć pracę. Metody, których uczymy sprawiają, że zawód masażysty jest przyjemny, a wykonywane czynności w mniejszym stopniu odciążają osoby masujące.

Mobilne centrum szkoleniowe — profesjonalna szkoła masażu we Wrocławiu

Centrum Sztuki Masażu to firma z Krakowa. Prowadzimy jednak częste szkolenia wyjazdowe, a nasza kadra dojeżdża do największych miast w Polsce. Z klientem możemy umówić się również na indywidualne lub grupowe szkolenie przeprowadzone w wybranym przez niego miejscu. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia profesjonalnego szkolenia poza domem. Dlatego często gościmy w spa, hotelach, gabinetach masażu czy salonach urody. Terminy nadchodzących kursów sprawdzisz na stronie internetowej. Zachęcamy też do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wspólnie z Państwem ustalimy dogodny termin szkolenia wyjazdowego. 

Kliknij i oceń