Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kursy Masażu Warszawa

W stolicy szkoły masażu codziennie przyjmują nowych kursantów. Jednak niewiele miejsc w Polsce jest w stanie zaproponować tak profesjonalne kursy jak Centrum Sztuki Masażu. Tu uczysz się pod okiem najlepszych, którzy zdobywali wiedzę i umiejętności w Polsce i za granicą. To uznani nauczyciele z ogromnym doświadczeniem, którzy przygotują Cię do pracy w salonach masażu i gabinetach odnowy biologicznej. Na naszych kursach masażu klasycznego oraz innych technik zdobędziesz również wiedzę, którą można wykorzystać, wykonując zawód fizjoterapeuty.

Która szkoła masażu w Warszawie jest najlepsza? Centrum Sztuki Masażu

Centrum Sztuki Masażu prowadzi szkolenia wyjazdowe. Wiele z nich odbywa się w stolicy. Masaż to nie tylko nasz praca, ale i pasja. Dlatego uczymy autorskich metod pracy z ciałem, dzięki którym wykonywanie zawodu masażysty jest łatwiejsze i mniej energochłonne. Na naszych szkoleniach uczymy różnorodnych technik masażu – od masażu klasycznego, poprzez masaż orientalny (np. masaż japoński czy masaż bambusami), po masaż medyczny, sportowy i estetyczny (np. popularny w gabinetach kosmetycznych masaż twarzy).

Ucz się masażu w stolicy od doświadczonych profesjonalistów

Każdy z kursów prowadzonych przez Centrum Nauki Masażu składa się z kilku części. Obejmują one podstawy merytoryczne oraz praktykę, na którą kładziemy duży nacisk. Nasi masażyści to wykładowcy z dużym doświadczeniem, uznani w świecie masażu. Prowadzą nie tylko kursy i szkolenia, ale również wydają poczytne poradniki. Każdy kursant po ukończeniu nauki otrzyma materiały szkoleniowe oraz certyfikaty, potwierdzające uprawnienia. Szkolenia odbywają się w miłej atmosferze i małych grupach. Prowadzimy też kursy indywidualne.

Kurs masażu dla bezrobotnych – kwalifikacje potwierdzone przez zaświadczenia

Kiedy w Warszawie będzie kurs masażu dla bezrobotnych? Skontaktuj się z nami i uzyskaj wszystkie niezbędne informacje. Nasza szkoła masażu często prowadzi kursy wyjazdowe, w tym takie dofinansowane przez urzędy. Uwzględniają one zarówno aspekt teoretyczny, jak i praktyczny. Uczymy takich technik, jak m.in. masaż relaksacyjny, masaż klasyczny. Dzięki takim zajęciom zdobędziesz umiejętności wykonywania masażu wykorzystywane w pracy zawodowego masażysty. 

Centrum Sztuki Masażu – Warszawa i nasze szkolenia wyjazdowe

Siedziba Centrum Sztuki Masażu znajduje się w Krakowie. Jednak nasze kursy prowadzimy na terenie całego kraju. Bardzo często uczymy masażu w Warszawie. Prowadzimy zajęcia zarówno w zaprzyjaźnionych z nami placówkach, jak i przyjeżdżamy na zaproszenia hoteli, spa czy gabinetów kosmetycznych. Dysponujemy nie tylko wykwalifikowaną kadrą, ale i specjalistycznym sprzętem, pozwalającym na organizację szkoleń wyjazdowych. Jeśli zastanawiasz się, kiedy będziemy organizować szkolenie z masażu w stolicy, zajrzyj do naszego terminarza. Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością opowiemy Ci o naszych kursach! 

Kliknij i oceń