Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs masażu klasycznego I i II stopnia

Kurs masażu klasycznego I i II STOPNIA
Kraków, Warszawa, Wrocław

Z ELEMENTAMI MASAŻU GŁĘBOKIEGO, TERAPEUTYCZNY MASAŻ GRZBIETU BAŃKĄ CHIŃSKĄ, MASAŻ RELAKSACYJNY CAŁEGO CIAŁA , MASAŻ GORĄCĄ ŚWIECĄ AROMATERAPEUTYCZNĄ , MASAŻ CZEKOLADOWO – KOKOSOWY ( COCONUT CHOCOLATE MASSAGE SPA)

Marzysz o gabinecie masażu? Zostań profesjonalistą!

Chcesz zostać terapeutą masażu? Chętnie podzielimy się z Tobą naszymi umiejętnościami i doświadczeniem. Kurs masażu klasycznego I i II stopnia jest adresowany do osób zainteresowanych masażem, terapią leczniczą ale również kosmetyką. To szkolenie od podstaw, w trakcie którego nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne, by rozpocząć pracę. Wprowadzimy Cię w tajniki sztuki masażu i pokażemy, jak w krótkim czasie odnieść wymierne korzyści. Chcesz poczuć satysfakcję oraz spełnienie w tym, co robisz? Otwórz się na nowe możliwości.

Duża dawka wiedzy i praktyki. Ucz się efektywnie

Trudno nauczyć się masażu tylko w teorii. Z drugiej strony umiejętności praktyczne to za mało, by w pełni wykorzystać potencjał zabiegu. Kursy masażu klasycznego w Centrum Sztuki Masażu to mnóstwo cennych widomości z zakresu anatomii i fizjologii ludzkiego ciała, bardzo potrzebnych do pracy z drugą osobą, oraz wiele godzin praktyki. Kurs masażu ma innowacyjny program. Przyjdź na nasze zajęcia, a nauczysz się w efektywny sposób wykonywać profesjonalne masaże w gabinetach SPA, salonach odnowy biologicznej i masażu, itp.

Zaufaj doświadczeniu

Centrum Sztuki Masażu to szkoła masażu, która od wielu lat kształci profesjonalistów. Wiele osób, z grona naszych absolwentów, założyło gabinety masażu i nie tylko, które prowadzą do dziś. Można spotkać ich w całej Polsce jak i za granicą. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie program, na podstawie którego prowadzimy kursy, został dopracowany do perfekcji. To pozwala na zachowanie najwyższej ergonomii pracy masażysty, który wręcz może się odprężyć podczas wykonywania sesji masażu, zachowując przy tym jednoczesną najwyższą jakość zabiegu.

Przeczytaj więcej o wykładowcach, którymi może pochwalić się nasza szkoła masażu –>TUTAJ

Zakres kursu obejmuje:

 • – masaż klasyczny całego ciała
  – masaż relaksacyjny całego ciała
  – elementy masażu głębokiego
  – masażu terapeutyczny grzbietu bańką chińską
  – masaż gorącą świecą aromatyczną
  – masaż czekoladowo – kokosowy

Zdobądź zawód. Zostań certyfikowanym masażystą!

 • Potwierdzeniem ukończenia naszego kurs masażu klasycznego I i II stopnia są: zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, certyfikat oraz dyplom w języku angielskim. To uprawnienia, pozwalające na założenie własnej działalności oraz podjęcie pracy w salonach SPA, gabinetach masażu zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Masz jakieś pytania dotyczące kursów? Chcesz się zapisać na kurs masażu klasycznego? Zadzwoń do nas lub napisz. Nasz numer telefonu oraz adres e-mail znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku!


Kursy masażu prowadzimy m.in w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie

Kurs masażu klasycznego Warszawa
Kurs masażu klasycznego Kraków

Kliknij i oceń