Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs masażu KOBIDO

KURS MASAŻU KOBIDO MASTERCLASS Warszawa, Kraków, Wrocław

NAUCZ SIĘ EKSKLUZYWNEJ JAPOŃSKIEJ TECHNIKI MASAŻU TWARZY KOBIDO (LIFTING BEZ SKALPELA)

Kobido to japoński rytuał masażu twarzy, który oznacza „starożytną drogę do piękna”. To najbardziej zaawansowana sztuka z zakresu masażu twarzy. Charakteryzuje ją wysokorozwinięty zestaw technik manualnych, które działają na głębsze struktury mięśni mimicznych twarzy i powięzi, oddziałujących na wszystkie warstwy skóry, dając efekt zauważanego modelingu.

Z tego powodu kobido nazywany jest również liftingiem bez skalpela, ponieważ pozwala w sposób bezinwazyjny uzyskać długotrwałe efekty liftingu. Co więcej, zabieg redukuje zmarszczki już po pierwszej sesji.

Efekty po pierwszych zabiegach:

Co warto wiedzieć o technice masażu kobido?

Jest to jeden z najstarszych masaży w historii. Jego wykonywanie podlega określonym regułom i zasadom, które opierają się na chińskiej „anmie” – jednym z najstarszych systemów terapii manualnych na świecie. Na kursie masażu Kobido nauczysz się wielopłaszczyznowej pracy na tkankach twarzy. Kurs masażu kobido w Centrum Sztuki Masażu wzbogacony jest o umiejętność pracy japońskimi wałeczkami żadowymi, które poprzez swoje właściwości wzmagają efekty drenażowe, a także wpływają na niwelowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej na tzw. drugim podbródku oraz pod oczami. W trakcie każdego kursu przekazujemy słuchaczom wiedzę, pozwalającą na pracę na wyższym poziomie sztuki dotyku, opartym na trzech zmysłach. Jak to możliwe? Stworzyliśmy koncepcję „Masażu Trzech Zmysłów”, którą doskonaliliśmy we współpracy z niewidomymi masażystami.

Zobacz film:

Kurs masażu Kobido organizujemy w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach

W zakres kursu masażu Kobido Masterclass wchodzi:

– Masaż głęboki twarzy – podczas którego dowiesz się, w jaki sposób głębokimi technikami efektywnie rozluźnić mięśnie mimiczne całej twarzy, szyi oraz dekoltu.

– Zaawansowane techniki relaksacyjne , zmniejszające tonus mięśniowy okolicy mięśni twarzy, szyi oraz dekoltu

– Elementy drenażu limfatycznego, likwidujący limfatyczne na okolicy twarzy, szyji oraz dekoltu 

– Zaawansowane techniki liftingujących, dających szybkie oraz długotrwałe efekty

– Akupresura estetyczna

– Masaż wałeczkami żadowymi – wzmagające procesy lipolityczne, czyli redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej oraz powodujące napięcie skóry

– Kobido tape – nauka przyklejania specjalnych taśm, pozwalające utrzymać i wspomóc efekty zabiegu masażu

 

Masz jakieś pytania? Chcesz się zapisać na kurs? Tel. i e-mail znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Zrobimy wszystko, by nauka była jak najbardziej wartościowa. W Centrum Sztuki Masażu kursy odbywają się w kameralnych grupach, gdzie panują bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Z pewnością poczujesz się tu dobrze. Zapraszamy!- 

Absolwenci szkoleń otrzymują certyfikat oraz zaświadczenie MEN w języku angielskim (opcjonalnie niemieckim).

Kursy masażu kobido prowadzimy w:

  • Krakowie
  • Wrocławiu
  • Warszawie
  • Łodzi
  • Katowicach

Ile kosztuje kurs masażu kobido?

Szkolenia są od godziny 8:00 do godziny 16:00 

Opinie o kursie masażu kobido:

opinie o kursie kobido
Kurs masażu kobido Warszawa
Kurs masażu kobido Kraków
Kliknij i oceń