Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kursy masażu Poznań

Szukasz dobrej szkoły masażu w Poznaniu? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z masażem? Otworzyć własny salon SPA? A może nabyć nowe kompetencje zawodowe? 

     Centrum Sztuki Masażu to miejsce, które zrodziło się z pasji do pracy z ciałem i umysłem.  Nasza akademia znajduje się w Krakowie, ale organizujemy kursy również na terenie innych miast, np. w Poznaniu. Stale poszerzamy ofertę naszych szkoleń o nowe propozycje. Przekazywanie wiedzy kursantom daje nam ogromną radość, a dodatkowo poczucie satysfakcji.  

Poza nauką technik, które wpływają na komfort klientów, skupiamy się mocno na efektywności oraz zdrowiu masażysty. Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych absolwentów, odnoszących sukcesy na swojej drodze zawodowej. Cieszymy się, że wracacie do nas na kolejne odsłony kursów. 

Pracownicy CSM to specjaliści w dziedzinie masażu, którzy swoją wiedzę i umiejętności zdobyli podczas wielu lat praktyki w Polsce oraz Europie. Wielu z nich prowadzi własne biznesy, dlatego oferujemy naszym klientom doradztwo, które pozwoli na rozpoczęcie działalności w branży SPA&Wellness. 

Na naszych kursach zdobędziesz umiejętności z zakresu m.in.: masażu klasycznego, sportowego, medycznego (np. wykorzystywanego w trakcie fizjoterapii) czy masażu twarzy. Uczymy również masaży orientalnych, jak i technik masażu relaksacyjnego (np. masaż gorącymi kamieniami).

CSM – szkolenia indywidualne oraz grupowe

Udzielamy kursów zarówno indywidualnych, jak i grupowych – na zlecenia hoteli, gabinetów SPA czy salonów kosmetycznych, dojeżdżając na wyznaczone przez klienta miejsce. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt.

Jakie dokumenty otrzymują nasi absolwenci? 

Każda osoba, która ukończy u nas szkolenie, otrzymuje szereg dokumentów, uprawniający do założenia własnej działalności, do pracy w salonach spa, gabinetach w Polsce, jak i za granicą. To m.in.: zaświadczenie MEN, certyfikat oraz dyplom w języku angielski.

Zachęcamy do tego, by zajrzeć do naszego terminarza.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Chętnie opowiemy Ci o szkoleniach, które organizujemy! 

W Centrum Sztuki Masażu uczysz się od najlepszych.

Kliknij i oceń