Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Orient Therapy Master

Kurs Masażu Relaksacyjnego „Orient Therapy Master”

W dzisiejszym świecie, gdzie stres i natłok obowiązków są na porządku dziennym, masaż relaksacyjny stał się niezwykle popularnym sposobem na złagodzenie napięć i poprawę samopoczucia. Z myślą o wszystkich zainteresowanych tą formą terapii, proponujemy Wam kurs masażu relaksacyjnego ,,Orient Therapy Master”.

Zobacz film:

W naszej szkole oferujemy szkolenie w zakresie popularnych i ekskluzywnych technik masażu, które są cenione w renomowanych ośrodkach spa na całym świecie. To doskonała okazja dla osób zainteresowanych zmianą kierunku zawodowego lub zdobyciem nowych umiejętności, które pozwolą na większą satysfakcję z pracy.

W naszej szkole oferujemy szkolenie w zakresie popularnych i ekskluzywnych technik masażu, które są cenione w renomowanych ośrodkach spa na całym świecie.

To doskonała okazja dla osób zainteresowanych zmianą kierunku zawodowego lub zdobyciem nowych umiejętności, które pozwolą na większą satysfakcję z pracy.

Kurs masażu ,,Orient Therapy Master” to również świetna okazja do nauczenia się około 100 ciekawych technik i ruchów masażu, a także kojącego dotyku, zrozumienia szerokiej istoty relaksu, świadomości ciała i dobrych emocji. Wszystko to odbywać się będzie w przyjaznej i rodzinnej atmosferze naszego centrum, w którym stawiamy na łamanie schematów i wykorzystanie wieloletniej wiedzy i doświadczenia. Nasze podejście inspirowane jest przede wszystkim potrzebami rynkowymi i rozwijaniem wielu technik na wysokim poziomie, co przekłada się na efekty naszej pracy widoczne wśród setek kursantów.

Ponadto "Orient Therapy Master" to również nowe sposoby ruchu i kontaktu z ciałem, które pomogą w uwalnianiu napięć mięśniowych, mentalnych i emocjonalnych. Uczestnicy będą mieli także możliwość wzbudzenia swojej kreatywności i łączenia różnych technik masażu, co pozwoli na tworzenie własnych autorskich rytuałów.

Plan kursu masażu relaksacyjnego ,,Orient Therapy Master”

W ZAKRES PROGRAMU WCHODZI WIEDZA PRAKTYCZNA oraz TEORETYCZNA:

– techniki masażu Lomi Lomi

-techniki masażu  Balijskiego ( Pijat Bali )

-techniki masażu Tajskiego ( Nuad Phaen Boren )

– techniki masażu tajskiego stóp

-techniki masażu Ayurvedyjskiego ( Abhyanga )

– masaż świecą aromaterapeutyczną

W trakcie każdego kursu proponujemy wyższy poziom sztuki dotyku, oparty na trzech zmysłach. Jak to możliwe? Stworzyliśmy koncepcję „Masażu Trzech Zmysłów”, opracowany dzięki współpracy z niewidomymi masażystami. Co ważne, opanowanie tej metody to nie tylko więcej korzyści dla klienta. To również profity dla masażysty, ponieważ pozwala na bardzo wysoką efektywność masażu, która przekłada się bezpośrednio na jego lepszą jakość.

Ponadto program szkolenia obejmuje poznanie wykorzystania naturalnej aromaterapii, zasad i metodyki przygotowania do zabiegu oraz teoretycznej wiedzy z zakresu masażu. Uczestnicy nauczą się, jak efektywnie pracować z ciałem oraz poznają rytuały wprowadzające do masażu. Będą mieli również szansę nauczyć się tworzenia własnych rytuałów, co pozwoli im wyróżnić się na tle innych.

Nasz kurs pozwala zdobyć szereg dokumentów, które uprawniają do rozpoczęcia własnej działalności oraz pracy w salonach spa i gabinetach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wśród dokumentów znajdują się zaświadczenie MEN, certyfikat oraz dyplom w języku angielskim.

Kliknij i oceń