Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

O Nas

Mimo, że współcześnie wiemy bardzo wiele na temat masażu, jednak ta niesamowita praca z ciałem stale się rozwija. Fascynacja oraz pasja wieloma metodami masażu przyczyniła się do powstania Centrum Doskonalenia Masażu. Przez szereg lat gromadziliśmy specjalistyczną wiedzę i doskonaliliśmy własne umiejętności związane z szeroko rozumianą sztuką masażu. Tworząc Centrum, chcieliśmy podzielić się tym potencjałem ze wszystkimi, którzy pragną zgłębić tajniki różnorodnych form pracy z ciałem.

Nasze zaangażowanie i umiejętności sprawiły, że przez lata funkcjonowania na rynku zyskaliśmy uznanie licznych kursantów i znakomitą renomę. W trosce o najwyższy poziom organizowanych przez nas szkoleń nieustannie dbamy o to, aby zatrudniać sprawdzoną kadrę instruktorską – profesjonalnych masażystów, którzy zdobywają oraz doskonalą swoje umiejętności w kraju jak i za granicą. Wśród nich znaleźli także uznani autorzy branżowych publikacji poświęconych różnym metodom masażu. Jesteśmy dumni, że niezwykle istotne dla całego środowiska masażystów książki wyszły właśnie spod pióra naszych pracowników.

Bartłomiej Leszczyński

specjalista oraz pasjonat zgłębiania sekretów określonych metod masażu

Jest specjalistą oraz pasjonatem zgłębiania sekretów określonych metod masażu. Swoje umiejętności zdobywał w uznanej Krakowskiej Szkole Masażu, gdzie uzyskał tytuł dyplomowanego masażysty. Uczestnik wielu szkoleń w Polsce oraz za granicą m.in. w London School of Massage czy u m.in Susan Pa’iniu Floyd. Międzynarodowy wykładowca szkoląc z ramienia World Massage Federation. Jest twórcą Centrum Doskonalenia Masażu (www.szkolamasazu.com), a także branżowego przedsiębiorstwa usługowego (www.swiat-masazu.pl), gdzie swoją wiedzą i umiejętnościami nie tylko dzieli się z kursantami, ale także może zaoferować je swoim klientom. Jako instruktor w swojej pracy kursantom przekazuje jak najwięcej wiedzy, umiejętności oraz zaszczepia ziarno fascynacji masażem, kierując się zasadą: jeśli praca stanie się Twoją pasją i tym co sprawia Ci ogromną przyjemność nigdy nie będziesz musiał pracować.

Bartek jest także uznanym autorem branżowych książek pt. „Masaż kamieniami” – pierwszej polskiej publikacji poświęconej tajnikom masażu zimnymi i gorącymi kamieniami , „La Bamboo Therapy – masaż bambusami” – pierwszej pracy na świecie o tematyce masażu bambusami i miotełkami bambusowymi oraz ” Masaż Stemplami Ziołowymi Sugandhit Sukh – Pachnące Szczęście”. Ponadto jest twórcą metody „Bezbolesnego Masażu Bańką Chińską ( BMBC) ” zdobywającego coraz większą popularność w środowisku branżowym.

Łukasz Olszewski

dyplomowany, doświadczony masażystą

Jest dyplomowanym, doświadczonym masażystą. To absolwent dwóch szkół, w tym szkoły masażu leczniczego w Krakowie, w której kształcił się pod kierunkiem Adama Zborowskiego – cieszącego się dużym uznaniem autorytetu w dziedzinie masażu.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności na wielu kursach i warsztatach i konferencjach. Specjalizuje się w terapii tkanek miękkich, której uczył się m.in. od Arta Riggsa – światowej sławy guru Masażu Tkanek Głębokich. Kolejnym ważnym obszarem jego zainteresowań jest masaż geriatryczny – jest pierwszym w Polsce instruktorem propagującym i nauczającym właściwego podejścia do masażu osób starszych. Jest autorem artykułów oraz pierwszej na polskim rynku wydawniczym książki poświęconej masażowi w geriatrii pt. „Masaż osób starszych”. W pracy Łukasza doceniamy przede wszystkim zawodową rzetelność i serce, które wkłada w wykonywane masaże. Będąc osobą z dysfunkcją wzroku, Łukasz bazuje na wyjątkowo wyczulonym zmyśle dotyku, co jest jego atutem w pracy zawodowej.

Na co dzień, poza przyjmowaniem pacjentów, z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z kursantami w Centrum Doskonalenia Masażu.

Iwona Sulowska

dyplomowana masażystka

Absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dyplomowana masażystka. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich na macierzystej uczelni. Nieustannie podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje, będąc uczestniczką wielu kursów, warsztatów oraz szkoleń z zakresu fizjoterapii i masażu. Jest fizjoterapeutą kadry narodowej w unihokeju seniorów i juniorów. Ponadto pracuje ze sportowcami trenującymi gimnastykę, sztuki walki oraz bieganie.

Współpracuje z wieloma firmami oraz korporacjami, oferując masaż work-site dla ich pracowników.

Od wielu lat trenuje oraz aktywnie uczestniczy w licznych biegach długodystansowych z bardzo dobrymi wynikami.

Zdobywczyni tytułu Mistrzyni Polski Fizjoterapeutów w Półmaratonie.

Praca z pacjentem oraz bieganie jest dla niej prawdziwą pasją, którą chętnie dzieli się z każdym kursantem.

Paweł Osak

specjalista w fizjoterapii sportowej i medycznym treningu terapeutycznym

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej i medycznym treningu terapeutycznym wykorzystując w dużej mierze kinesiotaping.

Stale uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Zdobytą wiedzę i doświadczenie praktykuje we własnym gabinecie pomagając podpopiecznym osiągnąć wyższy poziom sprawności fizycznej a także powrócić do zdrowia po przebytych kontuzjach.

W latach 2013-2016 był fizjoterapeutą i trenerem przygotowania motorycznego w żeńskiej sekcji piłki siatkowej Wisły Kraków. Obecnie współpracuje z czołowymi triathlonistami Polski z teamu Dotsport oraz rugbystami Juvenii Kraków.

Sport towarzyszył mu od najmłodszych lat, początkowo jako rekreacja, teraz uzależnienie. Jest trzykrotnym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w biegach sprinterskich. Obecnie skupia się na treningu siłowym i funkcjonalnym.

Przemysław Buczek

terapeuta manualny i dyplomowany masażysta

Jest terapeutą manualnym i dyplomowanym masażystą, odznaczającym się wyjątkowym zaangażowaniem i energią, które przekazuje kursantom. Z doskonałymi wynikami ukończył Krakowską Szkołę Masażu. Praca to jego pasja, dlatego nieustannie poszerza swoje kompetencje zawodowe na licznych branżowych kursach i szkoleniach – m.in. pobierał nauki u Leona Chaitowa, uznanego na świecie terapeuty. Przemysław Buczek na co dzień z powodzeniem prowadzi własny gabinet masażu i terapii, w którym zdobywa kolejne doświadczenia. Z przyjemnością potem dzieli się nimi z kursantami.

Joanna Dubienko

dyplomowana masażystka i instruktorka fitnessu

Jest dyplomowaną masażystką i instruktorką fitnessu. Z doskonałymi wynikami ukończyła renomowaną Krakowską Szkołę Masażu i nieustannie podnosi swoje kompetencje zawodowe na różnego rodzaju szkoleniach. Obok pracy z ciałem pasją Joanny Dubienko jest sport – może poszczycić się tytułem wicemistrzyni Polski w Akademickich Mistrzostwach Aerobiku Sportowego. Jest bardzo energiczną osobą, która potrafi nawiązać doskonały kontakt z kursantami, przekazując im niezbędną wiedzę i umiejętności, a także zarażając zapałem do pracy.