Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

O nas

CZERP WIEDZĘ OD PROFESJONALISTÓW, DLA KTÓRYCH MASAŻ TO PRAWDZIWA PASJA

Centrum Sztuki Masażu to miejsce, które zrodziło się z miłości do pracy z ciałem i umysłem. 

Oferujemy profesjonalne kursy masażu oraz doradztwo biznesowe w branży Wellness. Prowadzenie kursów daje nam ogromną radość, a także poczucie satysfakcji.

 Nasi wykładowcy zdobywali doświadczenie podczas wielu lat praktyk, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Cieszymy się bardzo, że możemy dzielić się z Wami wiedzą i umiejętnościami, które zdobyliśmy. Największą nagrodą są nasi absolwenci, którzy po ukończonych kursach,  zdobywają wymarzoną pracę w renomowanych gabinetach masażu. Wielu z nich otwiera działalność i zaczyna prowadzić własny salon. Jest nam niezmiernie miło za każdym razem, kiedy witamy naszych absolwentów ponownie na kolejnych odsłonach kursów.  Naszym priorytetem jest to, aby regularnie poszerzać ofertę szkoleń o nowe propozycje. 

Stale się rozwijamy, a to co nas wyróżnia od innych szkół to ogromna wiedza, nacisk na praktykę, nauka w przyjaznej atmosferze i cenne wskazówki, których nie otrzymasz na innych szkoleniach. 

Poznaj naszych wykładowców i ucz się od najlepszych!

Kadra pedagogiczna Centrum Sztuki Masażu to grono masażystów z ogromnym doświadczeniem, którzy swoje umiejętności doskonalili w gabinetach masażu na całym świecie. Wielu z nich z powodzeniem prowadzi biznesy, dzięki czemu możemy służyć naszym klientom doradztwem, pozwalającym na udane rozpoczęcie działalności w branży SPA&Wellness. U nas będziecie szkolić się pod okiem profesjonalistów, w tym autorów bestsellerowych książek, poświęconym różnym rodzajom masażu, wykładowa z uniwersytetów w całej Polsce, a nawet prelegentów, którzy prowadzą warsztaty dla World Massage Federation.

Nasza oferta szkoleń obejmuje zarówno kursy od podstaw dla osób, które pragną rozpocząć przygodę z masażem, jak i te dla zaawansowanych, chcących poszerzyć swoje kompetencje o nowe techniki masowania. Każde nasze szkolenie jest prowadzone według sprawdzonych metod, a innowacyjne programy szkoleniowe pozwalają wejść kursantom na najwyższy poziom umiejętności oraz wiedzy. 

Pomimo że nasza siedziba znajduje się w Krakowie, organizujemy szkolenia na terenie całego kraju. Odwiedzamy takie miasta jak Wrocław, Katowice, Łódź, Warszawę i wiele innych. 

Jesteś zainteresowany, ale lokalizacje, które są terminarzu średnio Ci odpowiadają? Pomyśleliśmy także o takich osobach, dając naszych uczniom możliwość umówienia się na kursy indywidualne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Po ustaleniu szczegółów, umówimy się na dogodny termin i dojedziemy w wybrane przez  Ciebie miejsce na mapie Polski! 

Dzięki nam poznasz moc i docenisz potencjał, jaki kryje w sobie masaż, tym samym nauczysz się jak odpowiednio go wykorzystać. 

Samorozwój to najlepsza inwestycja w siebie, która zawsze przynosi zyski! Zapisz się już dzisiaj i rozpocznij nowy etap w swoim życiu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kliknij i oceń