Szkoła Masażu CDM w Social Media: 

O Nas

Fascynacja oraz pasja pracą z ciałem jaką jest masaż przyczyniła się do powstania Centrum Sztuki Masażu. Fakt, że możemy dzielić się doświadczeniem oraz umiejętnościami nabieranymi przez lata praktyki ze wszystkimi, którzy pragną zgłębić tajniki różnorodnych form pracy z ciałem pod naszym okiem jest dla Nas największą formą wyróżnienia. Nasze zaangażowanie, umiejętności oraz wiedza sprawiły, że każda osoba kończąca nasze kursy powraca ponownie.

W trosce o najwyższy poziom organizowanych przez nas szkoleń nieustannie dbamy o to aby stale się rozwijać. Dlatego jesteśmy grupą masażystów a co najważniejsze pasjonatów, którzy zdobywają oraz doskonalą swoje umiejętności na całym świecie.

W Naszym gronie znajdują się uznani autorzy książek poświęconych różnym metodom masażu, medaliści mistrzostw świata w masażu , doktorzy znanych uczelni w Polsce oraz prowadzący warsztaty dla World Massage Federation czy przedstawiciele Dalekiego Wschodu.

Bartłomiej Leszczyński

specjalista oraz pasjonat zgłębiania sekretów określonych metod masażu

Jest specjalistą oraz pasjonatem zgłębiania sekretów holistycznych metod masażu. Swoje umiejętności zdobywał m.in. w uznanej Krakowskiej Szkole Masażu, gdzie uzyskał tytuł dyplomowanego masażysty. Uczestnik wielu szkoleń w Polsce oraz za granicą m.in. w London School of Massage czy u m.in Susan Pa’iniu Floyd. Międzynarodowy wykładowca szkoląc z ramienia World Massage Federation. Jest twórcą Centrum Sztuki Masażu (www.szkolamasazu.com), a także branżowego przedsiębiorstwa usługowego (www.swiat-masazu.pl), gdzie swoją wiedzą i umiejętnościami nie tylko dzieli się z kursantami, ale także może zaoferować je swoim klientom.

Jako instruktor w swojej pracy kursantom przekazuje jak najwięcej wiedzy, umiejętności oraz zaszczepia ziarno fascynacji masażem, kierując się zasadą: jeśli praca stanie się Twoją pasją i tym co sprawia Ci ogromną przyjemność nigdy nie będziesz musiał pracować.

Bartek jest także uznanym autorem branżowych książek pt. “Masaż kamieniami” – pierwszej polskiej publikacji poświęconej tajnikom masażu zimnymi i gorącymi kamieniami , “La Bamboo Therapy – masaż bambusami” – pierwszej pracy na świecie o tematyce masażu bambusami i miotełkami bambusowymi oraz “Masaż Stemplami Ziołowymi Sugandhit Sukh – Pachnące Szczęście”. Ponadto jest twórcą metody “Bezbolesnego Masażu Bańką Chińską ( BMBC)” zdobywającego coraz większą popularność w środowisku branżowym.

Jest dyplomowanym, doświadczonym masażystą. To absolwent dwóch szkół, w tym szkoły masażu leczniczego w Krakowie, w której kształcił się pod kierunkiem Adama Zborowskiego – cieszącego się dużym uznaniem autorytetu w dziedzinie masażu.
Nieustannie doskonali swoje umiejętności na wielu kursach i warsztatach i konferencjach. Specjalizuje się w terapii tkanek miękkich, której uczył się m.in. od Arta Riggsa – światowej sławy guru Masażu Tkanek Głębokich czy Carol J.Manheim.

Kolejnym ważnym obszarem jego zainteresowań jest masaż geriatryczny – jest pierwszym w Polsce instruktorem propagującym i nauczającym właściwego podejścia do masażu osób starszych. Jest autorem artykułów oraz pierwszej na polskim rynku wydawniczym książki poświęconej masażowi w geriatrii pt. “Masaż osób starszych”. W pracy Łukasza doceniamy przede wszystkim zawodową rzetelność i serce, które wkłada w wykonywane masaże. Będąc osobą z dysfunkcją wzroku, Łukasz bazuje na wyjątkowo wyczulonym zmyśle dotyku, co jest jego atutem w pracy zawodowej.

Na co dzień, poza przyjmowaniem pacjentów, z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z kursantami w Centrum Doskonalenia Masażu.

Łukasz Olszewski

dyplomowany, doświadczony masażystą

Jest dyplomowanym, doświadczonym masażystą. To absolwent dwóch szkół, w tym szkoły masażu leczniczego w Krakowie, w której kształcił się pod kierunkiem Adama Zborowskiego – cieszącego się dużym uznaniem autorytetu w dziedzinie masażu.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności na wielu kursach i warsztatach i konferencjach. Specjalizuje się w terapii tkanek miękkich, której uczył się m.in. od Arta Riggsa – światowej sławy guru Masażu Tkanek Głębokich. Kolejnym ważnym obszarem jego zainteresowań jest masaż geriatryczny – jest pierwszym w Polsce instruktorem propagującym i nauczającym właściwego podejścia do masażu osób starszych. Jest autorem artykułów oraz pierwszej na polskim rynku wydawniczym książki poświęconej masażowi w geriatrii pt. „Masaż osób starszych”. W pracy Łukasza doceniamy przede wszystkim zawodową rzetelność i serce, które wkłada w wykonywane masaże. Będąc osobą z dysfunkcją wzroku, Łukasz bazuje na wyjątkowo wyczulonym zmyśle dotyku, co jest jego atutem w pracy zawodowej.

Na co dzień, poza przyjmowaniem pacjentów, z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z kursantami w Centrum Doskonalenia Masażu.

Iwona Sulowska

dyplomowana masażystka

Absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz dyplomowana masażystka. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich na macierzystej uczelni. Nieustannie podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje, będąc uczestniczką wielu kursów, warsztatów oraz szkoleń z zakresu fizjoterapii i masażu. Jest fizjoterapeutą kadry narodowej w unihokeju seniorów i juniorów. Ponadto pracuje ze sportowcami trenującymi gimnastykę, sztuki walki oraz bieganie.

Współpracuje z wieloma firmami oraz korporacjami, oferując masaż work-site dla ich pracowników.

Od wielu lat trenuje oraz aktywnie uczestniczy w licznych biegach długodystansowych z bardzo dobrymi wynikami.

Zdobywczyni tytułu Mistrzyni Polski Fizjoterapeutów w Półmaratonie.

Praca z pacjentem oraz bieganie jest dla niej prawdziwą pasją, którą chętnie dzieli się z każdym kursantem.

Paweł Osak

specjalista w fizjoterapii sportowej i medycznym treningu terapeutycznym

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej i medycznym treningu terapeutycznym wykorzystując w dużej mierze kinesiotaping.

Stale uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Zdobytą wiedzę i doświadczenie praktykuje we własnym gabinecie pomagając podpopiecznym osiągnąć wyższy poziom sprawności fizycznej a także powrócić do zdrowia po przebytych kontuzjach.

W latach 2013-2016 był fizjoterapeutą i trenerem przygotowania motorycznego w żeńskiej sekcji piłki siatkowej Wisły Kraków. Obecnie współpracuje z czołowymi triathlonistami Polski z teamu Dotsport oraz rugbystami Juvenii Kraków.

Sport towarzyszył mu od najmłodszych lat, początkowo jako rekreacja, teraz uzależnienie. Jest trzykrotnym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w biegach sprinterskich. Obecnie skupia się na treningu siłowym i funkcjonalnym.