Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Orientalna Terapia Narzędziowa

Kurs masażu Orientalna Terapia Narzędziowa

Jest rozbudowanym systemem pracy z ciałem, gdzie uczymy jak wykorzystywać cenione oraz znane w wielu kulturach narzędzia służące do leczenia, usprawniania oraz pielęgnacji ciała. Pokazuje ona i ponownie łączy ze starożytnymi metodami. Uczy jak być wewnętrznie i zewnętrznie spójnym, szanując potrzeby własne i świata natury, który je zaspokaja.

Podczas tego szkolenia nauczysz się m.in. w jaki sposób wykorzystać gorące kamienie, by zrelaksować spięte mięśnie i zmaksymalizować przyjemność. Jak wykonać masaż bambusami, podczas którego odczuwane jest głębokie odprężenie, a wszelkie napięcia są niwelowane. Ciało odzyskuje dzięki temu uczucie lekkości, a umysł stan głębokiego uspokojenia.

Zobacz film:

Masaż bambusami z punktu widzenia terapeutów niesie ze sobą również wiele korzyści. Najważniejszą jest możliwość bardziej ergonomicznej pracy przy mocnym, głębokim masażu, podczas którego dzięki użytym bambusom nie jest wymagany duży nakład sił.

Podczas Orientalnej Terapii Narzędziowej dowiesz się również jak stworzyć swoją własną mieszankę ziołową wykorzystywaną przy masażu stemplami.

Ten Terapeutyczny masaż łączy w sobie dwie starożytne koncepcje lecznicze – masaż energetyczny i ziołolecznictwo. Wszystkie składniki dobiera się tak, by ich zapach i właściwości w odpowiedni i oczekiwany sposób wpływały zarówno na skórę, jak i nastrój pacjenta.

Cała metodyka jest oparta na autorskim podejściu Bartłomieja Leszczyńskiego – autora książek oraz metod tj : masaż kamieniami, masaż stemplami ziołowymi Suganhit – Sukh Pachnące Szczęście czy masaż bambusami oraz miotłami bambusowymi LaBamboo Therapy.

W trakcie Kursu Orientalna Terapia Narzędziowa każdy uczestnik na najwyższym poziomie pozna wiele ciekawych ruchów, które pozwolą rozwinąć warsztat każdego terapeuty.

Techniki wchodzące w skład kursu są dokładnie omawiane i przedstawiane, aby każdy kursant mógł wyjść z umiejętnościami, które z pewnością zostaną docenione przez najbardziej wymagających klientów.

W branży i świecie SPA związanej z masażem już od dłuższego czasu można zauważyć tendencję powracania do metod, które były wykorzystane setki lat temu - walory lecznicze i relaksacyjne masażu doceniali już starożytni.

Te metody pracy z pacjentem była obecna w wielu kulturach , i jest z powodzeniem stosowana do dziś. Naszym celem jest przygotowanie terapeuty do świadczenia usług masażu na najwyższym poziomie – zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa, jak również w zgodzie z samym sobą i tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

W skład kursu wchodzą :

– Masaż gorącymi kamieniami

– Masaż kontrastowy ( marmurowymi kamieniami )

– Masaż stemplami  Sugandhit Sukh „ Pachnące Szczęście „

– Masaż bambusami LaBamboo Therapy 

Kliknij i oceń