Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Wyjazdowe szkolenia grupowe

WYJAZDOWE SZKOLENIA GRUPOWE

Nie musisz przyjeżdżać do Krakowa. Nasi wykładowcy dojadą do Ciebie i przeprowadzą szkolenie na miejscu

Prowadzisz gabinet masażu albo ośrodek SPA? Jeśli dysponujesz odpowiednim zapleczem, możemy przyjechać do Ciebie i przeprowadzić szkolenie na miejscu. To idealna oferta dla właścicieli firm, którzy chcą przeszkolić całą kadrę pod okiem doświadczonych wykładowców. Możemy dojechać w każde miejsce nie tylko na terenie Krakowa, ale i całej Polski. Na co dzień współpracujemy z wieloma ośrodkami SPA i dotychczas mieliśmy okazję szkolić kursantów w bardzo wielu miejscach. Dla nas dzielenie się wiedzą to prawdziwa przyjemność.

Kurs grupowy w Centrum Sztuki Masażu to przede wszystkim praktyka. Pokazujemy konkretne metody oraz pomagamy doskonalić technikę i skorygować błędy. Ogromny nacisk kładziemy na jakość nauki, dlatego staramy się, by jedno szkolenie obejmowało nie więcej niż dwie techniki masażu dziennie. Ofertę i termin szkolenia zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb danej grup. Jesteśmy elastyczni i z przyjemnością wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

 

Szkolenie wyjazdowe 1

Szkolenia w ośrodkach w całej Polsce

Kursy wyjazdowe dla grup w Centrum Sztuki Masażu możemy też zorganizować w jednym z ośrodków w całej Polsce. Współpracuje z nami wiele miejsc z doskonałą bazą noclegową i wyśmienitym jedzeniem, które z przyjemnością będą gościć nas oraz naszych kursantów. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły.

 

Dlaczego warto skorzystać z wyjazdowych szkoleń grupowych w Centrum Sztuki Masażu?

Nie musisz inwestować w delegacje pracowników
Nasi wykładowcy to praktycy z wieloletnim stażem
Twoi masażyści zdobędą wiedzę od najlepszych
Przekażemy wszystkie informacje, niezbędne do praktykowania konkretnej techniki masażu
Nauczymy nie tylko jak masować z korzyścią dla klienta, ale i tego, jak pracować efektywnie i się nie męczyć
Możemy doradzić w zakresie założenia lub udoskonalenia gabinetu masażu
Wspólnie ustalimy dogodny termin i tematykę szkolenia
Udostępniamy profesjonalne materiały dydaktyczne
Uczymy w przyjemnej atmosferze

Jesteś zainteresowany grupowym kursem masażu? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Czekamy na kontakt mailowy na adres odm@szkolamasazu.com oraz pod numerem 501 027 884.

Kliknij i oceń