Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs Terapeuty SPA i Wellness I

Akredytowany kurs terapeuty Spa&Wellness Masterclass – moduł I

Masaż gorącymi kamieniami  „Pohaku Wai Ola” z elementami masażu Lomi Lomi , Masaż kontrastowy twarzy (kamieniami marmurowymi oraz kamieniami półszlachetnymi), Orientalny masaż terapeutyczny całego ciała inspirowany technikami dalekiego wschodu „ Ayurveda Massage”, Orientalny masaż twarzy i głowy „ Anma”, Masaż Tajski stóp, Masaż miodem Abhisek

Chcesz rozpocząć karierę w branży masażu? A może chcesz rozwinąć pasję?

Szkolenie Spa&Wellness Masterclass stworzone z myślą o terapeutach to kształcenie od podstaw, które ma celu zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia kariery w branży. Przeznaczony jest zarówno do pasjonatów, jak i do przyszłych profesjonalistów. Pozwala podjąć pracę w charakterze masażysty lub terapeuty spa i jest doskonałym fundamentem do tego, by otworzyć własny gabinet. Podczas szkolenia nauczysz się od podstaw popularnych i ekskluzywnych masaży, które cenione są we wszystkich renomowanych ośrodkach spa na całym świecie. To dobra droga do tego, by się łatwo przebranżowić i odczuwać satysfakcję z pracy.

Doskonal technikę. Poznaj nowe możliwości. Pracuj bez zmęczenia

rogram w naszej szkole został opracowany tak, by skorzystali na nim również czynni masażyści, którzy chcą udoskonalić technikę. Po ukończeniu kursu spojrzysz na wykonywane wcześniej zabiegi z zupełnie nowej perspektywy i szybciej rozwiniesz swój gabinet. Co więcej, poznasz profesjonalne metody masażu, dzięki którym praca stanie się mniej mecząca. W trakcie każdego kursu proponujemy wyższy poziom sztuki dotyku, oparty na trzech zmysłach. Jak to możliwe? Stworzyliśmy koncepcję „Masażu Trzech Zmysłów”, opracowany dzięki współpracy z niewidomymi masażystami.

Kurs akredytowany = wiedza + praktyka. Poznaj nasz program

Podczas szkoleń dokształcisz się w zakresie technik, dotyczących takich zagadnień jak:

1. Masaż gorącymi kamieniami  „Pohaku Wai Ola” z elementami masażu Lomi Lomi 
2. Masaż kontrastowy twarzy (kamieniami marmurowymi oraz kamieniami półszlachetnymi)
3. Orientalny masaż terapeutyczny całego ciała inspirowany technikami dalekiego wschodu „ Ayurveda Massage”
4. Orientalny masaż twarzy i głowy „ Anma”
5. Masaż Tajski stóp
6. Masaż miodem Abhisek

Podczas szkoleń dodatkowo dowiesz się:

– Jak rozpocząć przygodę z masażem i gdzie znaleźć pierwszych klientów?
– W jaki sposób efektywnie zarządzać własnym gabinetem lub obiektem spa?
– Co zrobić, by pozyskać wartościowe rekomendacje? 

Dokumenty, które otrzymasz po I etapie kursu masażu w Centrum Sztuki Masażu

Każdy absolwent szkolenia otrzymuje Zaświadczenie MEN i certyfikat. Kolejnym dowodem ukończenia modułu I jest dyplom w języku angielskim uprawniający do założenia własnej działalności oraz do pracy w salonach SPA, gabinetach masażu w Polsce, jak i za granicą.

Jesteś zainteresowany nauką w naszej szkole? Skontaktuj się z nami. Poznaj termin i miejsce najbliższego kursu. Z przyjemnością odpowiemy również na wszystkie pytania. Zapraszamy do zakładki „Kontakt”, gdzie podajemy nasz tel. i e-mail oraz adres profilu na Facebooku. Cały czas przyjmujemy zgłoszenia. Zapisz się na szkolenie już dziś!

Kliknij i oceń