Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs Terapeuty SPA i Wellness II

Akredytowany kurs terapeuty Spa&Wellness Masterclass – moduł II

Masażu Hawajskiego Lomi Lomi, Masażu twarzy Lomi Lomi „Kahakai”, Masażu Tajskiego Nuad Phaen Boran,  Masażu Stemplami Ziołowymi – „Sugandhit Sukh” – Pachnące Szczęście

Jesteś masażystą? Zdobądź nowe umiejętności. Pracuj łatwiej i efektywniej

Kurs terapeuty SPA&Wellness Masterclass II to szkolenie dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności o kolejne ekskluzywne techniki. Jest adresowane do osób, które praktykują masaż w profesjonalnych salonach lub chcą otworzyć własny, wysokiej jakości gabinet. W jego zakresie znajdują się bardzo szczególne, orientalne masaże, które pozytywnie wyróżniają ofertę gabinetu. Są to masaże, które pozytywnie oddziałują na ciało i umysł. Swoje źródło znajdują w tradycji dalekowschodniej medycyny naturalnej, a kluczem do ich dobrego wykonania są wyjątkowe techniki manualne.

Szkolenie doszkalające. Więcej technik, nowe możliwości

Branża Spa jest bardzo wymagająca. Pracodawcy i klienci wymagają stałego poszerzania zakresu świadczonych usług, dotyczących masaży. Trzeba stale się doskonalić i poszerzać podbudowę teoretyczną, tak by zaskakiwać technikami, których nie znają inni. Podczas naszych szkoleń stosujemy modułową metodę amerykańską a także techniki oparta na koncepcji „Masażu Trzech Zmysłów”, która została opracowana we współpracy z niewidomymi masażystami. Co ważne, opanowanie tej metody to nie tylko więcej korzyści dla klienta. To również profity dla masażysty, ponieważ pozwala na bardzo wysoką efektywność masażu, która przekłada się bezpośrednio na jego lepszą jakość.

Akredytowany kurs terapeuty Spa&Wellness Masterclass – moduł II

W zakres programu wchodzi praktyczna nauka:
1. Masażu Hawajskiego Lomi Lomi
2. Masażu twarzy Lomi Lomi „Kahakai”
3. Masażu Tajskiego Nuad Phaen Boran
4. Masażu Stemplami Ziołowymi – „Sugandhit Sukh” – Pachnące Szczęście

Dodatkowo podczas tego szkoleń dowiesz się:
Jak zdobyć nowych klientów i zmienić ich w stałych gości gabinetu?
W jaki sposób zarządzać własnym gabinetem czy obiektem SPA?
Jak zbudować pozytywny wizerunek salonu? Zdradzamy sposoby na pozyskanie rekomendacji

Zdobądź uprawnienia, potwierdzające zdobycie nowych umiejętności. Buduj renomę

Każdy absolwent naszego szkolenia otrzymujesz szereg dokumentów, uprawniający do założenia własnej działalności, do pracy w salonach spa, gabinetach w Polsce jak i za granicą. Są to m.in.: zaświadczenie MEN, certyfikat oraz dyplom w języku angielskim.

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia. Skontaktuj się z nami i poznaj następny termin oraz miejsce szkolenia. Tel. oraz e-mail do nas znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Zadzwoń, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie szkoleń, który realizuje nasza akademia. Zapisz się na zajęcia już dziś. Otwórz się na więcej możliwości!

Kliknij i oceń