Centrum Sztuki masażu

501 027 884

centrumsztukimasazu@gmail.com

Kurs Terapeuty SPA i Wellness III

III moduł Terapeuta SPA & Wellness. Consulting spa

Masażu balijskiego całego ciała (Pijat Bali), Masażu balijskiego twarzy (Bali Face), Masażu balijskiego głowy i karku (Kepala Bali), Masażu modelująco-terapeutycznego bambusami oraz miotłami bambusowymi – „LaBamboo Therapy”, Masażu bambusami modelujący twarz „Take Facemodeling”

Ekskluzywne techniki masażu. Zdobądź nowe umiejętności, popracuj nad techniką

Zajmujesz się masażem? Prowadzisz własny gabinet? Ukończyłeś I i II część naszego kursu masażu? Jeśli tak, to moduł III to coś dla Ciebie. Akredytowany kurs terapeuty SPA & Wellness Masterclass MDL III przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć umiejętności o kolejne ekskluzywne rodzaje masażu. Są to prestiżowe techniki, o które pytają klienci. Program szkolenia obejmuje masaż balijski (indonezyjski masaż, który polega na głębokim przepychaniu, rozciąganiu i uciskaniu, a bodźce zmysłowe potęgowane są przez aromaterapię), balijski masaż całego ciała (wraz z odprężającym masażem twarzy i oddzielnym masażem głowy i karku zwanym Kepala Bali), a także masaż bambusami oraz miotłami bambusowymi, który zapewnia mocne bodźce, odżywia i modeluje ciało w miejscach problemowych, dodatkowo uczymy modelującego masażu twarzy pałeczkami bambusowymi, który opracowano specjalnie na potrzeby firm kosmetycznych). Jednak to nie wszystko. Ostatnią częścią szkolenia jest innowacyjny masaż specjalnymi gorącymi muszlami – Lava Shell, który stanowi wspaniałą alternatywę dla masażu gorącymi kamieniami. Wszystkie prezentowane techniki masażu wzbogacamy o wyczerpująca podbudowę merytoryczną. Dzięki temu poznasz ich pochodzenie oraz wpływ na organizm.

Wyższy poziom sztuki dotyku. Poznaj koncepcję „Masażu Trzech Zmysłów”

Masaż opiera się na dotyku. To jaka technikę stosujemy, determinuje nie tylko doznania osoby masowanej, ale również wpływa na efektywność zabiegu. Mając na względzie wszystkie te czynniki, stworzyliśmy koncepcję „Masażu Trzech Zmysłów”. Została ona opracowana we współpracy z niewidomymi masażystami. Podczas naszych kursów uczymy także dobrych technik, które umożliwiają wykonywanie długich masaży bez odczuwania zmęczenia. Dzięki nim będziesz pracował efektywniej i zyskasz większą satysfakcję z tego, co robisz.

Co obejmuje kurs masażu III stopnia?

W zakres programu wchodzi praktyczna nauka:
1. Masażu balijskiego całego ciała (Pijat Bali)
2. Masażu balijskiego twarzy (Bali Face)
3. Masażu balijskiego głowy i karku (Kepala Bali)
4. Masażu modelująco-terapeutycznego bambusami oraz miotłami bambusowymi – „LaBamboo Therapy”
5. Masażu bambusami modelujący twarz „Take Facemodeling”

Ponadto w trakcie szkolenia dowiesz się, jak:

rozpocząć przygodę z masażem i gdzie znaleźć pierwszych klientów
zarządzać własnym gabinetem czy obiektem SPA
znaleźć sposoby na pozyskanie rekomendacji

Dokumenty, które otrzymasz po III etapie kursu masażu w Centrum Sztuki Masażu

Każdy absolwent szkolenia otrzymuje Zaświadczenie MEN i certyfikat. Kolejnym dowodem ukończenia modułu III jest dyplom w języku angielskim uprawniający do założenia własnej działalności oraz do pracy w salonach SPA, gabinetach masażu w Polsce, jak i za granicą.

Chcesz zapisać się na III część kursu masażu? Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę? Planujesz otworzyć profesjonalny gabinet? Skontaktuj się z nami, a podamy Ci najbliższe terminy szkoleń. Tel. oraz adres e-mail, z których możesz skorzystać w celu ustalenia szczegółów, znajdziesz w zakładce „Kontakt”. Zapisz się już dziś!

Kliknij i oceń